پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تصویر دیدنی از همسر رافائل سیلوا و فرزندانش در ورزشگاه آزادی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 مه 2024 اشتراک:
رافائل سیلوا و فرزندانش تازه ترین ها از دنیای ورزش
رافائل سیلوا ستاره برزیلی استقلال همسر و فرزندانش دیدار این تیم مقابل فولاد را از نزدیک تماشا کرده و برای تشویق این تیم در ورزشگاه آزادی حضور یافته بودند و گفتن است همسر این مدافع برزیلی به همراه فرزندانش در تمرینات استقلال نیز حضور داشته اند.

ستاره برزیلی استقلالی ها در ورزشگاه آزادی خانواده اش نیز حضور داشتند و شاهد برتری آبی پوشان بودند و شانس قهرمانی در لیگ برتر این تیم می باشد. در ادامه تصویری از همسر رافائل سیلوا و فرزندانش را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسر رافائل سیلوا و فرزندانش

استقلال در هفته بیست‌ و هفتم لیگ برتر میزبان فولاد خوزستان بود و در ورزشگاه آزادی این تیم را شکست داد. با این برد آبی‌پوشان بار دیگر به صدر جدول برگشتند و با کسب ۶۰ امتیاز شانس نخست قهرمانی محسوب می‌شوند.

رافائل سیلوا، مدافع برزیلی استقلال در بازی این هفته پس از چند هفته غیبت بار دیگر به ترکیب اصلی برگشت و عملکرد بسیار خوبی داشت. همسر و فرزندان او هم مانند اغلب دیدارهای خانگی استقلال در نیم‌ فصل دوم راهی ورزشگاه آزادی شده بودند و دیدار آبی‌پوشان را از نزدیک تماشا کردند.

همسر رافائل سیلوا و فرزندانشهمسر رافائل سیلوا و فرزندانش

نقش‌ ویژه ستاره برزیلی در ترکیب استقلال

ستاره برزیلی خط دفاع استقلال که مدت زیادی از ترکیب استقلال دور بود در غیاب روزبه چشمی، آرمین سهرابیان و محمد مرادمند به ترکیب اصلی این تیم بازگشت.

سیلوا آخرین بار در بازی با هوادار در هفته بیست و یکم لیگ برتر به میدان رفت و پس از آن به دلیل مصدومیت از ترکیب آبی‌ها دور شده و پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در ترکیب اصلی قرار گرفت.

وی در ۷ مسابقه‌ای که برای استقلال به میدان رفته ۵ کلین شیت به دست آورده و خط دفاع این تیم در حضور این ستاره برزیلی عملکرد خوبی داشته است، سیلوا امروز در غیاب ستاره‌های خط دفاعی استقلال نقش ویژه‌ای خواهد داشت و در کنار ایمان سلیمی وظیفه بسته نگه‌داشتن دروازه استقلال را خواهند داشت.

همسر رافائل سیلوا و فرزندانشرافائل سیلوا

همسر رافائل سیلوا و فرزندانش در ورزشگاه

رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال که در نیم فصل دوم و با حل مشکلات گذشته پیرامون عدم دریافت مطالباتش به جمع شاگردان نکونام اضافه شده بود، چند هفته‌ ای است که به دلیل مصدومیت و دوری از شرایط تمرین، نتوانسته برای تیمش به میدان برود.

همسر و فرزندان رافائل سیلوا نیز خود را به محل تمرین تیم رسانده و با نشستن روی سکوهای کمپ مرحوم حجازی، نظاره‌گر تمرین امروز آبی‌ها بودند.

خانواده سیلوا که از محبوبیت خاصی نیز میان هواداران برخوردار هستند، از سوی تماشاگران حاضر در کمپ حجازی مورد تشویق قرار گرفتند که با واکنش همسر مدافع برزیلی نیز همراه بود.

خبر آنلاین , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس