جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

شرط عجیب فرزندان شکیرا علیه پدرشان و اختلاف با کلارا

تاریخ نشر :شنبه 15 آوریل 2023 اشتراک:
جرارد پیکه و پسرانش تازه ترین ها از دنیای ورزش
فرزندان جرارد پیکه می تواند در ماه ده روز را در کنار پدر خود سپری کنند اما ظاهرا پسران وی دوست ندارند با کلارا چیا که باعث غم و غصه مادرشان شده روبرو شوند و برای پدرشان شرط گذاشته اند که برای دیدارشان به میامی برود.

گفته می شود که فرزندان شکیرا که اکنون در فلوریدا زندگی می کنند قصد ندارند که با نامزد پدر خود کلارا چیا وقت بگذرانند و اقای فوتبالیست برای دیدن آن ها باید به امریکا سفر کند. در ادامه ماجرا شرط پسران جرارد پیکه برای پدرشان را در پرشین وی مشاهده کنید.

پسران جرارد پیکه

این روزها شکیرا به همراه دو پسر خود میلان و ساشا زندگی جدیدی را در فلوریدا آغاز کرده است. آن‌ها اوایل این ماه اسپانیا را به مقصد آمریکا ترک کردند و برای شروعی تازه پس از جدایی پر سر و صدای شکیرا و جرارد پیکه آماده شدند. در این بین به نظر می‌رسد که بچه‌های پیکه نمی‌خواهند با کلارا چیا وقت بگذرانند.

جوردی مارتین، روزنامه‌نگار اسپانیایی این مسئله را در برنامه Intrusos مطرح کرد. مارتین مدعی شد که بچه‌ها گفتند «ما نمی‌خواهیم با او باشیم».

مارتین هم‌ چنین اضافه کرد: یک شرطی که بچه‌ ها به جرارد پیکه تحمیل کردند این بود که او بدون کلارا در میامی با آن‌ها ملاقات کند. بچه‌ها نمی‌خواهند کلارا را ببینند. آن‌ها گفته‌اند لطفا، ما نمی‌خواهیم در ۱۰ روزی که در میامی سپری می‌کنیم با او باشیم.

پسران جرارد پیکهپسران جرارد پیکه و شکیرا

زندگی شکیرا و فرزندانش

مارتین توضیح داد که توافقنامه حضانت شکیرا و پیکه به چه شکلی است. او ادعا کرد که پیکه ۱۰ روز از ماه را دارد که می‌تواند با پسرانش سپری کند.

او همچنین توضیح داد که اگر پیکه به میامی نقل مکان کند، حضانت بچه‌ها بین او و شکیرا به صورت نصف – نصف تقسیم می‌شود. مارتین همچنین معتقد است بچه‌ها از مادرشان حمایت می‌کنند و دیده‌اند که او در یک سال گذشته چقدر رنج کشیده است.

طبق گزارش روزنامه اسپانیایی «لاوانگواردیا»، پیکه حضانت فرزندان خود را در تمام تعطیلات مدرسه، از جمله روز شکرگزاری، کریسمس، و تعطیلات بهاری بر عهده دارد. در مورد تعطیلات تابستانی، زمان بچه‌ها ۷۰ – ۳۰ تقسیم می‌شود و پیکه بیشتر روزها را برای خودش در اختیار دارد.

شرط عجیب فرزندان شکیرا علیه پدرشان و اختلاف با کلاراجرارد پیکه

دیدار پسران جرارد پیکه با او در میامی

وکلای پیکه در حال حاضر با تیم حقوقی شکیرا در تماس هستند تا اولین ملاقات این فوتبالیست بازنشسته با فرزندانش در میامی را ترتیب دهند. اعتقاد بر این است که پیکه در ماه آوریل برای دیدن فرزندانش به ایالات متحده سفر خواهد کرد.

به گفته نشریه «لاوانگواردیا»، او مجاز است تا ۱۰ روز در ماه و در تعطیلات تابستانی با فرزندانش وقت بگذراند. شکیرا ۷۰ درصد حضانت بچه‌ها را در دست دارد و پیکه ۳۰ درصد.

پدر و مادر شکیرا، ویلیام مبارک و نیدیا دل‌کارمن ریپل تورادو، هم از اسپانیا رفته‌اند و به شکیرا در میامی ملحق شده‌اند. یک کمپانی مربوط به اسباب‌کشی در چند روز گذشته خانه شکیرا در بارسلونا را تخلیه کرد.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس