یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

معرفی بازیگران زن در جوکر ۲ با اجرای احسان علیخانی

اشتراک:
احسان علیخانی چهره ها
احسان علیخانی همراه با حامد میرفتاحی کارگردانی فصل دوم مسابقه جوکر را بر عهده دارند و به زودی برای اولین بار خانم های بازیگر نیز در این مسابقه حضور خواهند یافت و قبلا که فقط آقایان در برنامه حضور داشتند اکنون بازیگران زن نیر هنرنمایی می کنند.

گفته می شود که هشت بازیگر مشهور زن در فصل جدید جوکر احسان علیخانی برای اولین بار حضور می یابند و با هم به رقابت خواهند پرداخت. در ادامه عکس های از بازیگران زن در جوکر را در پرشین وی مشاهده کنید.

بازیگران زن در جوکر

برنامه جوکر در این فصل از شرکت‌ کنندگان خانم برای حضور در این رئالیتی شو دعوت کرده است. سرانجام و با گذشت سه سال از شروع پخش برنامه «جوکر» اولین اپیزود این برنامه با حضور زنان پخش خواهد شد.

به گزارش سینمادیلی، این برنامه که از ابتدای پخش بخاطر مردانه بودن مورد انتقاد بود حالا در این فصل از شرکت‌کنندگان خانم برای حضور در این رئالیتی شو دعوت کرده و بر اساس تصویر منتشر شده از سوی شرکت‌ گنندگان؛ ژاله صامتی، ناهید مسلمی، سوسن پرور، نرگس محمدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا میرعلمی، گیتی قاسمی و متین ستوده شرکت‌ کنندگان تازه این برنامه خواهند بود.

احسان علیخانی در پایان فصل اول «جوکر» درباره دلیل غیبت زنان در این برنامه گفته بود: اگر شرایطش فراهم باشد و اجازه‌ اش صادر بشود کاملا آمادگی این کار را داریم. موانع و محدودیت‌ ها زیاد هست و فضا پر از سوتفاهم‌ هایی است که هیچ کدام از ما به آن‌ ها فکر نکردیم.

بازیگران زن در جوکربازیگران زن در جوکر

شرکت‌کنندگان فصل اول جوکر۲

مجید مظفری، سید جواد رضویان، بهرنگ علوی، محمدرضا علیمردانی، امیرحسین رستمی، نیما شعبان‌نژاد، نصرالله رادش و هادی کاظمی به میزبانی احسان علیخانی شرکت‌کنندگان اولین بخش از جوکر جدید هستند. می‌ توانید ویدئوی معرفی مهمانان فصل اول جوکر ۲ را در کانال آپارات فیلیموشات تماشا کنید که مصاحبه‌ های بامزه‌ ای هم از آب درآمده است.

بازیگران زن در جوکرژاله صامتی

فهرست عوامل مسابقه جوکر ۲ به زودی اعلام می‌شود. احسان علیخانی همراه با حامد میرفتاحی کارگردانی این سری از جوکر را به عهده دارد. برای فصل جدید جوکر، دکور بسیار چشمگیر و زیبایی طراحی شده که باید ببینید و لذت ببرید. این دکور ۳۶۰ درجه است و با پیش از ۵۰ دوربین همه حرکت‌های مهمانان برنامه را رصد می‌کند.

حضور بازیگران زن در جوکر ۲

خب خب… بالاخره رونمایی شد. از مدت‌ها قبل خبرش پیچیده بود که احسان علیخانی می‌خواهد در این دوره جوکر، تجربه جدیدی داشته باشد و هنرمندان زن را -با همه محدودیت‌هایی که می‌دانیم- به مسابقه نخندیدنش دعوت کند.

بازیگران زن در جوکرناهید مسلمی

این طوری جوکر از حالت مسابقه‌ای مردانه هم خارج می‌ شود و در حالی‌ که به قسمت‌های آخر فصل اول جوکر ۲ نزدیک می‌شویم رسمی اعلام شد که چه بازیگران زنی حاضر می‌شوند: ژاله صامتی (که صدایش در جوکر یک حضور داشت)، ناهید مسلمی، سوسن پرور، نرگس محمدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا میرعلمی، گیتی قاسمی و متین ستوده شرکت‌ کنندگانی هستند که شجاعت به خرج داده‌ اند و به جوکر آمده‌ اند تا نخندند، بخندانند و برنده شوند. به نظر شما با فصل جذاب و متفاوتی روبه‌رو می‌ شویم؟

رویا میرعلمیرویا میرعلمی

روش بازی و قوانین مسابقه

مسابقه جوکر یا به فارسی‌اش لطیفه‌گو یا بذله‌گو، یک گرداننده و مجری یا میزبان دارد. در هر فصل آن ۸ هنرمند، ۶ ساعت زمان دارند تا ‏در یک خانه مجهز با تمام امکانات، با برنامه‌های مختلف یکدیگر را بخندانند و از بازی حذف کنند، بدون این که خودشان ‏بخندند.‏ به همین سادگی و بامزگی!

بازیگران زن در جوکربازیگران زن در جوکر

فضای کلی اتاقی که شرکت‌کنندگان در آن حضور دارند و مسابقه در آن انجام می‌‌شود، طراحی‌ای شبیه فضای خانه دارد و دارای اتاق نشیمن و آشپزخانه است. در کنار اتاق شرکت‌کنندگان، یک اتاق آکسسوار و گریم نیز وجود دارد.

شرکت‌کنندگان در طول بازی هر گاه خواستند به این اتاق می‌روند و ابزاری از آنجا با خود می‌آورند یا تغییری در ظاهر خود ایجاد می‌ کنند تا بتوانند با آن دیگران را بخندانند.

متین ستودهمتین ستوده

برنامه یک میزبان دارد که نقش داور مسابقه را هم ایفا می‌کند. او یک اتاق جداگانه با فضایی شبیه به اتاق مانیتورینگ دارد که حین مسابقه در آن‌جا مستقر می‌شود و شرکت‌کنندگان را زیر نظر می‌گیرد. میزبان هرگجاه خنده یکی از شرکت‌کنندگان را از مانیتورهای اتاق خود مشاهده کند با دکمه قرمزی که جلویش قرار دارد بازی را متوقف می‌کند.

الیکا عبدالرزاقیالیکا عبدالرزاقی

سپس به اتاق بازی می‌رود و با نشان دادن صحنه آهسته خندیدن شرکت کننده خاطی را جریمه می‌کند. بعد از آن دوباره به اتاقش بر می‌گردد و با دکمه سبز ادامه مسابقه را اعلام می‌کند. در واقع شما با نخستین VAR ایرانی هم مواجه خواهید شد!

بازیگران زن در جوکر ساخته احسان علیخانی

این برنامه که از ابتدای پخش بخاطر مردانه بودن مورد انتقاد بود حالا در این فصل از شرکت‌کنندگان خانم برای حضور در این رئالیتی شو دعوت کرده و بر اساس تصویر منتشر شده از سوی شرکت‌گنندگان؛ ژاله صامتی، ناهید مسلمی، سوسن پرور، نرگس محمدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا میرعلمی، گیتی قاسمی و متین ستوده شرکت‌کنندگان تازه این برنامه خواهند بود.

نرگس محمدینرگس محمدی

برنامه‌ جوکر۲ احسان علیخانی از چهارشنبه ۱۹ خرداد شروع به پخش در شبکه خانگی کرده و دارای چندین فصل می باشد، در فصل یک جوکر ۲ هنرمندانی چون نصرالله رادش، امیرحسین رستمی، جواد رضویان، نیما شعبان نژاد، بهرنگ علوی، محمدرضا علیمردانی، هادی کاظمی و مجید مظفری حضور دارند.

شرایط و قانون رئالیتی شوی جوکر

جوکر یک مسابقه کمدی است که در آن ۸ شرکت‌کننده برای مدت مشخصی در یک اتاق بزرگ محبوس می‌شوند. شرکت‌کنندگان این مسابقه هنرمندان مشهور هستند.

گیتی قاسمیگیتی قاسمی

هر کس باید در طول مسابقه دیگران را بخنداند و در عین حال خودش نخندد. هر شرکت‌کننده‌ای که بخندد بار اول کارت زرد می‌گیرد و بار دوم با کارت قرمز جریمه و از اتاق اخراج می‌شود.

هر شرکت‌کننده یک فرصت ویژه با مدتی محدود نیز در اختیار دارد که هر زمان خواست می‌تواند از آن استفاده کند. در این فرصت دیگران باید کاملا به او توجه کنند و اجازه هیچ کار دیگری ندارند و فرد در این مدت اجرای ویژه‌ای انجام می‌دهد تا دیگران را بخنداند.

سوسن پرورسوسن پرور

شرکت‌کنندگان از روش‌های مختلفی برای خنداندن دیگران استفاده می‌کنند و انواع مختلفی از کمدی را اجرا می‌کنند. از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: اجرای نمایش کمدی، کاراکترسازی و تیپ‌سازی، شوخی‌های کلامی، اجرای موسیقی کمیک، اجرای استندآپ کمدی، استفاده از آکسسوار و ابزار مختلف مثل عروسک و لباس‌های بامزه، پارودی‌سازی آثار مشهور، کمدی فیزیکی و…

بازیگران زن در جوکربازیگران زن در جوکر با احسان علیخانی

هر شرکت کننده که کارت قرمز بگیرد و از مسابقه حذف شود، به اتاق میزبان می‌آید و در کنار او ادامه مسابقه را تماشا می‌کند. همچنین میزبان می‌تواند با تشخیص خودش، شرکت‌کننده حذف شده را برای مدت مشخصی به اتاق برگرداند تا دیگران را بخنداند.

با حذف شدن شرکت‌کنندگان، آخرین کسی که در اتاق بماند، برنده مسابقه می‌شود و تندیس و جایزه بزرگ را از آن خود می‌کند. همچنین به قسمت فینال فینالیست‌ها راه می‌یابد.

سینمادیلی , فیلیموشات , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
حسین اجاقلو
شهروز آقایی پور
مهناز افضلی
حسین رفیعی
افشین آقایی
اسلحه مهدی فخیم زاده
تکذیب بیماری علی قربان زاده
المیرا دهقانی و همسرش
شبنم قلی خانی در دبی
مراسم عروسی در شیراز
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس