مشاهده : 5329اخبار روز چهره های مشهورRSS

حواشی حضور بازیگران در سیل اخیر و سایر حوادث |از لباس مارک محسن و سویل تا کمک بی سروصدای گلزار!

حواشی حضور بازیگران در سیل اخیر و سایر حوادث |از لباس مارک محسن و سویل تا کمک بی سروصدای گلزار!چهره ها
عکس‌ العمل هنرمندان در حوادث و وقایع ناگوار گاهی خیلی عجیب و با حواشی همراه است، بعضی اوقات هم منطقی و عاقلانه است . مانند رفتار پرحاشیه محسن افشانی، زیبا بروفه، بهنوش بختیاری و کمک چراغ خاموشِ محمدرضا گلزار و هدیه تهرانی که ما در این مطلب به شرح این دو نوع رفتار خواهیم پرداخت.

وقوع حوادث گاهی اوقات باعث خسارات زیادی می‌شود طوری که جبران آن‌ها خیلی سخت است. در کشور ما هم متاسفانه از این حوادث ناگوار بسیار رخ می‌دهد؛ در زمان وقوع این حوادث رسانه‌ها، مسولان، مردم و اقشار مختلف واکنش‌های متفاوتی دارند. در این مطلب ما به حضور بازیگران در سیل اخیر در شمال و جنوب ایران و همچنین واکنش چهره های معروف ایرانی در سال‌های اخیر نسبت به وقایع ناگوار می‌پردازیم.

حضور بازیگران در سیل و زلزله

عکس‌العمل هنرمندان گاهی خیلی عجیب و با حواشی همراه است،
بعضی اوقات هم منطقی و عاقلانه است که ما در ادامه به شرح این دو نوع رفتار خواهیم پرداخت.

از رفتار هنرمندانی که با حاشیه‌های زیادی همراه بود می‌توان به محسن افشانی،
زیبا بروفه، بهنوش بختیاری و کاروان هنرمندان برای کمک
به زلزله‌زدگان کرمانشاه اشاره کرد.

**حاشیه‌ای که سلطان حاشیه ایجاد کرد!

بعد از زلزله کرمنشاه بعضی از هنرمندان به این مناطق سفر کرده‌اند.
یکی از آنها محسن افشانی و همسرش بود. نوع پوشش و رفتار این بازیگر
انتقادات زیادی را برانگیخت.

کاربری نوشت: یه جوری‌ تیپ‌ زدن‌‌ و ژست‌ گرفتن‌
انگار رفتن‌ ماه‌ عسل‌ این‌ مردم‌‌ داغ‌‌ دیدن‌ متاسفم.

فرد دیگری کامنت گذاشت:
حداقل به احترام اون خانم که افتاب چشاشو اذیت میکرد عینک افتابیای
مارکتونو نمیزدین…

کاربری در انتقاد این بازیگر نوشت
: کاش حداقل با تیپ لاکچریتون نمی‌رفتین.
**یک دنیا جنجال برای کاروان هنرمندان

بازیگران در سیل

محسن افشانی و همسرش

حواشی حضور بازیگران در سیل و زلزله

عده‌ای از هنرمندان در زمان وقوع زلزله کرمانشاه در قالب کاروانی به این مناطق رهسپار شدند.
این موضوع باعث انتقاد برخی از افراد شد که معتقد بودند چه لزومی دارد
در این بحران عده‌ای که هیچ تخصصی در زمینه امدادرسانی ندارند
به این نواحی سفر کنند.

زهرا اویسی، بازیگر سریال های نظیر خانه ما و خط قرمز، در این باره نوشت:
امیدوارم همکارانم از من خورده نگیرن ولی، بردن گروه گروه هنرمند
به اون ویرانه چه دردی از اون طفلکیها دوا میکنه، این هزینه ایاب و
ذهاب و پذیرایی هنرمندان رو اگر جمع کنیم خودش
مبلغ چشم گیری میشه، اما دریغا…..!!!!!

بازیگران در سیل

هنرمندان در زلزله کرمانشاه

**شیرینی پخش کردن زیبا بروفه در محل وقوع حادثه پلاسکو

زیبا بروفه در زمان وقوع حادثه پلاسکو با حضور در این محل شیرینی پخش کرد.
وی در توضیح این رفتار خود نوشت: دیشب داشتم شبکه خبرو نگاه میکردم،
یه جور غریبی دلم گرفته بود، با تمام وجودم گفتم خدایا کاش میشد منم میتونستم
باندازه یه انسان کمکی بکنم، ظاهرأ صدای بلند و خواستن از ته دل جوابش رسید ،
دوستانی از صبح زود با من تماس گرفتن که با کمکهای مردمی قراره
از قم تعدادی غذا، سوهان و گل برای عزیزانی که تو این چند شب بی‌وقفه کار کردن ببریم

خواستم اجابت شد، بی‌معطلی رفتم، اصلا فکرشم نمیکردم که یک خسته نباشید
یه دست مریضاد میتونه اینقدر موثر باشه، از همون اول میدونستم
که حتما جماعتی این کارو ریا و تظاهر فرض میکنن، ولی مگه مهمه
کی چی میگه .مهم اینه که خودت بدونی و…»

بازیگران در سیل

زیبا بروفه در حادثه پلاسکو

حضور هنرمندان و بازیگران در سیل

**لبخندی که برای بهنوش بختیاری دردسر ساز شد

بهنوش بختیاری چند روز قبل عازم مناطق سیل‌زده شد.
انتشار عکسی از این بازیگر که می‌خندید باعث انتقاد برخی‌ها حتی مجری شبکه
من و تو شد، بعضی‌ها هم رفتار بهنوش بختیاری را ریاکارانه دانستند.

این بازیگر در پاسخ به این هجمه‌ها نوشت:
وقتی تصمیم گرفتم به مناطق سیل زده برم، خیلی از نزدیکانم به من گفتن
ممکنه عده ای بگن حضورت از روی ریا و نمایش‌ِ، ولی دلم آروم قرار نمیگرفت بمونم.
رفتم تا از نزدیک منطقه و عمق فاجعه را ببینم و با منعکس کردن
مشکلات و کاستی ها سعی در حلشان داشته باشم.

برخی هنرمندان هم بدون حاشیه خاصی به آسیب‌زدگان این حوادث کمک کردند.

بازیگران در سیل

واکنش ها به خنده بهنوش بختیاری

اینستاگرام هنرمندان 168

بهنوش بختیاری در پلدختر

حواشی بازیگران در سیل

**هدیه تهرانی و محمدرضا گلزار، کمک‌رسانی بی‌سر و صدا و بدون نمایش

شاید تصویر محمدرضا گلزار را در هنگام این حوادث برای کمک‌رسانی ندیده یا کمتر دیده باشید اما این به معنای بی‌توجهی این بازیگر به این مسایل نیست. زمان زلزله کرمانشاه جواد خیابانی اعلام کرد که گلزار ۴۰ میلیون به وی داده است تا برای زلزله‌زدگان کانکس بخرد.
هدیه تهرانی در چند هفته گذشته بدون سر و صدا و با ظاهری ساده در مناطق سیل‌زده مشغول خدمت رسانی به هموطنان است.

بازیگران در سیل

هدیه تهرانی

کمک های بازیگران در سیل و زلزه

**سلبریتی‌‌ها پول‌های جمع‌آوری شده را کجا خرج کردند؟

امید محمدزاده برادر نوید محمدزاده درباره محل خرج مبلغ جمع‌آوری شده برای زلزله‌زدگان کرمانشاه به برنا گفت: «مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان به حساب علی دایی انتقال یافت و حدود ۸۰ الی ۹۰ نیسان موادغذایی، پوشاک، چادر، دارو و … در میان مردم توزیع شد.»
نیکی کریمی مبلغ جمع‌آوری شده برای زلزله‌زدگان کرمانشاه را به راه‌اندازی یک مرکز فرهنگی هنری ثابت و یک مرکز سیار ویژه کودکان در شهر زلزله‌زده‌ سرپل‌ذهاب اختصاص داد.
الهام پاوه‌نژاد هم اعلام کرد که برای زلزله‌زدگان شماره حساب اعلام نکرده و کمک‌های غیرنقدی را از طریق خیریه‌اش به این مناطق ارسال کرده است.

بازیگران در سیل

حضور بازیگران معروف سینما و مردم برای کمک به زلزله زدگان

بازیگران در سیل

تکلیف کمک های مردمی چه شد؟

چرا بازیگران در سیل اخیر برای سیل‌ زدگان شماره حساب اعلام نکردند؟

هنرمندان بر خلاف زلزله کرمانشاه، برای حادثه سیل در چند هفته گذشته شماره حساب اعلام نکردند و اکثرا نوشتند کمک‌های خود را از طریق هلال احمر ارسال کنید. همایون اسعدیان درباره علت این موضوع گفت: تجربه زلزله آذربایجان به‌ ما آموخت که نهادهایی مانند خانه سینما نباید خودشان پول جمع کنند و به‌طور مستقیم درگیر مسائل مالی و کمک‌های غیرنقدی شوند؛ که قطعا نتایج خوبی به ‌دست نخواهد آمد.

بازیگران در سیل

حضور بازیگران برای کمک به زلزله زدگان

آخرین خبر

2019-04-16 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
حاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلمحاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلم
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!
همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!
بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)
مجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنیمجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنی
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)
حسین مهری ؛ از شایعه ازدواج با ویدا جوان و بازیگر شدن با ۱۱۸ تا سریال حوالی پاییز| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۲)حسین مهری ؛ از شایعه ازدواج با ویدا جوان و بازیگر شدن با ۱۱۸ تا سریال حوالی پاییز| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۲)
حاشیه های مراسم تشییع پیکر سعید کنگرانی با حضور چهره های مشهورحاشیه های مراسم تشییع پیکر سعید کنگرانی با حضور چهره های مشهور
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳۰) از عکس عاشقانه رونالدو و همسرش تا سعید معروف در خارج!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳۰) از عکس عاشقانه رونالدو و همسرش تا سعید معروف در خارج!
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!
آفرین عبیسی ؛ از علت خداحافظی با سینما پس از ازدواج تا برادرجان| سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۵)آفرین عبیسی ؛ از علت خداحافظی با سینما پس از ازدواج تا برادرجان| سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۵)
آفرین عبیسی کارش را در سینما با بازی درکنار بهروز وثوقی شروع کرد و با علی حاتمی فیلم دومش را کار کرد و زمانی که فقط 17 ساله بود با سینما خداحافظی کرد. اما علت خداحافظی او چه بود ؟ با تشویق چه کسی به دنیای سینما و تلویزیون بازگشت ؟ علت دلخوری اش از رضا میرکریمی چیست؟ در این مطلب با زندگی زیبای آفرین عبیسی بیشتر آشنا شوید.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
آشپزی ماه رمضان ( سحر و افطار )
از بین بردن چاقی موضعی به آسانی و فوری !
فال روزانه
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۴) از هیکل ورزشکاری گلزار تا تولد دختر مهناز!
اینستاگرام هنرمندان (۱۸۷) از سلطان نوید تا پسر شدن سحر!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۴۲ از نیکول کیدمن تا بریتنی و نامزد ایرانی اش
شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۱) از گل نزنی عادل فردوسی تا تعطیلات کریم!