مشاهده : 3772چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲) از صرافی سردار آزمون تا بوسه دیوید بکام و دخترش !

ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲) از صرافی سردار آزمون تا بوسه دیوید بکام و دخترش !چهره ها
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از برانکو ایوانکوویچ ، داریوش شجاعیان ، زیدان ،سوشا مکانی ، علیرضا بیرانوند ، علیرضا جهانبخش ،  ادن هازارد ، سپهر حیدری ، دیوید بکام ، علی کریمی ، ماریا شاراپووا و ... را داریم.

ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲) از بوسه دیوید بکام و دخترش تا ماشین جدید ماریا شاراپووا ! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۲ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت ورزشکاران مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی ورزشکاران ایران و جهان را با عکسی از برانکو ایوانکوویچ آغاز می کنیم و با عکسی از وین رونی و همسر و فرزندانش به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از برانکو ایوانکوویچ ، داریوش شجاعیان ، زیدان ،سوشا مکانی ، علیرضا بیرانوند ، علیرضا جهانبخش ،  ادن هازارد ، سپهر حیدری ، دیوید بکام ، علی کریمی ، ماریا شاراپووا و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۲

در روز گذشته ورزشکاران معروف ایرانی و خارجی این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۲

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

برانکو ایوانکوویچ:

I am taking this opportunity to thank all of my instagram followers

(من از این فرصت استفاده می کنم تا از تمام فالوورهای اینستاگرامم تشکر کنم)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

داریوش شجاعیان:

هر روز صـبـح در جـنـگل آهــویی از خواب بیدار می‌شود
که می‌داند باید از شــیــر تـنـدتـر بدود تا طعمه او نگردد،
و شیری که می‌داند باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند.
معمولا آهو ها برنده میشوند. چون
هدف ، مهمتر از نیاز است

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

رضا قوچان نژاد:

Khoshhalam ke hastin

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

سپهر حیدری :

#پرسپولیس #الاتحادعربستان … لیگ قهرمانان آسیا

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

سردار آزمون :

روز افتتاحیه صرافی،اژانس هواپیمایی و موبایل فروشی سردار آزمون …

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

سوشا مکانی:

Welcome to our family #panbehmakani با تشکر از دوست عزیزم و مجموعه خوب @happypetno1 از دوستانی که به دنبال کیفیت و نژاد خوب هستند پیشنهاد میکنم یک سر به این مجموعه بزنن

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

علی کریمی

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

علیرضا بیرانوند :

قطاری سمت خدا می‌رفت…همۀ مردم سوار شدند…وقتی به بهشت رسید همه پیاده شدند…یادشان رفت مقصد خدا بود،نه بهشت…

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

علیرضا جهانبخش :

It’s been long time…

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

علیرضا نیکبخت :

اومده، به چه چیزهایى غلبه کردم و ظرفیت بدست آوردن چه چیزهایى رو دارم……………………!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! کودکی‌ام را دوست داشتم روزهایی که به جای دلم سرِ زانوهایم زخم بود …!

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

محمد دانشگر :

Kokam tavalodet mobarak 58. 16

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

آرش برهانی:

FIFA World Cup

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

 ادن هازارد :

Toujours un plaisir de passer vous voir…Merci pour l accueil ! Bravo pour ces 10 belles années ! #onestensemble

( همیشه از دیدن شما لذت بردم … ممنون برای خوش آمد گویی …تبریک برای این ۱۰ سال زیبا! #onestensemble )

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

آندرس اینیستا:

Disfrutando Kobe @annaortiz34 … Enjoying Kobe

(لذت بردن از کوبه “کوبه شهری در ژاپن است”)

عکس ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۲

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

تونی کروس:

followers @instagram! What a great number that is!

Thank you very much for your tremendous support! If we win or if we don‘t – I always feel that you‘re with us @realmadrid and @dfb_team!

And I also appreciate your support for my @toni.kr8s_stiftung!

No better way to celebrate than with a victory like last night

(دنبالکنندگان اینستاگرام! چه عدد بزرگی است!
از شما بسیار سپاسگزارم برای پشتیبانی فوق العاده شما! اگر ما برنده شویم یا اگر نداشته باشیم – همیشه احساس می کنم که شما با ما هستید
و همچنین از پشتیبانی شما برای شما قدردانی می کنم!
هیچ راهی بهتر برای جشن گرفتن با پیروزی مشابه شب گذشته نیست)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

دیوید بکام:

Christmas is coming … Let’s go skate

(کریسمس در راه است …پیش به سوی اسکیت)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

زیدان:

Shanghai … Hangzhou

(شانگهای …هانگزو)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

زیدان:

Shanghai by night.

(شب های شانگهای)

جدیدترین ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۲

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

سرخیو آگوئرو:

#mancity #dsquared2 #puma #championsleague

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

سرخیو راموس:

Objetivo cumplido clasificación y primeros de grupo. ¡Vamos! Mission accomplished qualified and top of the group. #HalaMadrid

(هدف اول شدن در گروه بود…ماموریت تکمیل شد و صدر جدول هستیم)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

کاکا:

Here to create. Gracias México

(با تشکر از مکزیک)

تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۲

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

مارادونا:

Hace 2 años que te fuiste, pero tu revolución sigue viva en toda Lationamérica. Y aunque se extraña tu voz y tus consejos, vas a estar siempre presente en mí. Hasta siempre querido Comandante. #FidelCastro

(
۲ سال از زمان ترک شما می گذرد، اما انقلاب شما در سراسر آمریکای لاتین هنوز زنده است. و اگرچه صدای شما و توصیه های شما را از دست دادیم اما همیشه در من حضور خواهید داشت. تا همیشه و همیشه …فرمانده عزیزم #FidelCastro)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

ماریا شاراپووا :

Fresh cut by @hairbyadir, evening glam by @fionastiles and a gorge @isabelmarant dress. On my way to launch @Porsche’s new #911

(آرایشگر مو  @hairbyadir …آرایش صورت @fionastiles و گروهش … لباس : @isabelmarant dress …به سوی راه اندازی پورشه ۹۱۱ جدید)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 2

وین رونی و همسر و فرزندانش

2018-11-29 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۴) از هیکل ورزشکاری گلزار تا تولد دختر مهناز!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۴) از هیکل ورزشکاری گلزار تا تولد دختر مهناز!
زیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشیزیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشی
شیوا طاهری ؛ از بازیگری تا غواصی و ازدواج در زیر آب | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۲)شیوا طاهری ؛ از بازیگری تا غواصی و ازدواج در زیر آب | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۲)
الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)
یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)
فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!
اینستاگرام هنرمندان (۱۸۴) از نگاه ژوله تا نظر ملیکا درباره جان اسنو!اینستاگرام هنرمندان (۱۸۴) از نگاه ژوله تا نظر ملیکا درباره جان اسنو!
فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!
یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!
بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از سِت ترانه علیدوستی و دخترش تا ویدا جوان و پاچه های شلوارش که تو چکمه نرفته! (۳)بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از سِت ترانه علیدوستی و دخترش تا ویدا جوان و پاچه های شلوارش که تو چکمه نرفته! (۳)
حواشی لباس بازیگران در جشنواره فجر ۹۷ | از هومن در نقش قرمه سبزی اصیل تا شاهکار ریحانه پارسا!حواشی لباس بازیگران در جشنواره فجر ۹۷ | از هومن در نقش قرمه سبزی اصیل تا شاهکار ریحانه پارسا!
همه علل و حواشی احضار مهناز افشار به دادگاه | از دفاع مادرشوهر تا درخواستِ پدر شوهر برای محاکمه عروس!+فیلمهمه علل و حواشی احضار مهناز افشار به دادگاه | از دفاع مادرشوهر تا درخواستِ پدر شوهر برای محاکمه عروس!+فیلم
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از دیدار ساره بیات و خواهرزاده اش تا حمایت جانانه مریم سلطانی از بهنوش بختیاری!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از دیدار ساره بیات و خواهرزاده اش تا حمایت جانانه مریم سلطانی از بهنوش بختیاری!!!
چهره ها در مراسم تشییع جمشید مشایخی | از پرستو صالحی تا ستاره و لاله اسکندریچهره ها در مراسم تشییع جمشید مشایخی | از پرستو صالحی تا ستاره و لاله اسکندری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۰) از متانت المیرا تا شیطنت ریحانه !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۰) از متانت المیرا تا شیطنت ریحانه !!!
چهره ها در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر | از تیپ عجیب مریم معصومی تا ترلان پروانه !چهره ها در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر | از تیپ عجیب مریم معصومی تا ترلان پروانه !
نیما رئیسی ؛ از نفرین نکردن اصغر فرهادی تا سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۸)نیما رئیسی ؛ از نفرین نکردن اصغر فرهادی تا سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۸)
بررسی استایل و تیپ هنرمندان و چهره های مشهور| از تیپ جین ترانه علیدوستی در ژاپن تا مانتو گل گلی مهناز افشار! (۱)بررسی استایل و تیپ هنرمندان و چهره های مشهور| از تیپ جین ترانه علیدوستی در ژاپن تا مانتو گل گلی مهناز افشار! (۱)
پیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابریپیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابری
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۶) از دکترجانِ شیث رضایی تا تولد دختر ژاوی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۶) از دکترجانِ شیث رضایی تا تولد دختر ژاوی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۹) از تمرین سلفی مهناز افشار و لیانا تا انتخاب متفاوت سحر قریشی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۹) از تمرین سلفی مهناز افشار و لیانا تا انتخاب متفاوت سحر قریشی !!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۰) از تولد میلاد میداوودی و دخترش تا ۱۰ سال قبل حسین ماهینی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۰) از تولد میلاد میداوودی و دخترش تا ۱۰ سال قبل حسین ماهینی!
اینستاگرام هنرمندان (۸۵) از تولد الناز حبیبی تا تولد مرتضی پاشایی!!!اینستاگرام هنرمندان (۸۵) از تولد الناز حبیبی تا تولد مرتضی پاشایی!!!
گفتگوی جنجالی لیندا کیانی در من و شما | از تنفر شدیدش از بازی در پرستاران تا وقتی حسن فتحی او را نپسندید!گفتگوی جنجالی لیندا کیانی در من و شما | از تنفر شدیدش از بازی در پرستاران تا وقتی حسن فتحی او را نپسندید!
حسام محمودی ؛ از لیسانس حقوق تا هادیِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)حسام محمودی ؛ از لیسانس حقوق تا هادیِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۲) از لم دادن الناز حبیبی تا تیپ زمستانی هستی مهدوی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۲) از لم دادن الناز حبیبی تا تیپ زمستانی هستی مهدوی!!!
چهره های مشهور در روز چهارم جشنواره فجر ۹۷ | از تیپ بسیار عجیب زیبا کرمعلی تا مانتو پوشیدن صابر ابر!چهره های مشهور در روز چهارم جشنواره فجر ۹۷ | از تیپ بسیار عجیب زیبا کرمعلی تا مانتو پوشیدن صابر ابر!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۴) از حمایت ژوله از مدیری تا افشاگری و گلایه رامبد!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۴) از حمایت ژوله از مدیری تا افشاگری و گلایه رامبد!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۴) از هیکل ورزشکاری گلزار تا تولد دختر مهناز!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۴) از هیکل ورزشکاری گلزار تا تولد دختر مهناز!
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از آناهیتا درگاهی ، هانیه توسلی ، هليا امامي ، مارال فرجاد ، حسام منظور  ، مهناز افشار و دخترش ، بابک جهانبخش ، بهرام افشاری ، امید حاجیلی ، دنیا مدنی ، خاطره اسدی ، رضا گلزار ، مهرداد صدیقیان ، سیروان خسروی و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
آشپزی ماه رمضان ( سحر و افطار )
از بین بردن چاقی موضعی به آسانی و فوری !
فال روزانه
اینستاگرام هنرمندان (۱۸۷) از سلطان نوید تا پسر شدن سحر!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۴۲ از نیکول کیدمن تا بریتنی و نامزد ایرانی اش
شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۱) از گل نزنی عادل فردوسی تا تعطیلات کریم!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۳) از تولدِ سی ساله جذاب بنیامین تا وقت گذرونی شیلا و پرستو !