سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

امیرمهدی ژوله و دخترش تا اینستاپست هنرمندان برای استاد امین تارخ

اشتراک:
امیرمهدی ژوله چهره ها
از امیرمهدی ژوله و دخترش گندم با نمایش جدید مریم مومن تا اینستاپست هنرمندان برای درگذشت استاد امین تارخ را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

پیمان قاسم خانی پست کمدین مشهور به همراه فرزندش را در صحفه شخصی اش بازنشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از امیرمهدی ژوله و دخترش گندم را در پرشین وی مشاهده کنید.

امیرمهدی ژوله و دخترش

امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر ایرانی است که در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران به دنیا آمد و از نویسندگان سریال های مهران مدیری می باشد که با برنامه خندوانه توانست به خوبی شناخته شود. وی متاهل است و ازدواج کرده است و یک فرزند دختر هم به نام گندم دارد.

ایشان در سال ۱۳۸۱ با قرار گرفتن در گروه نویسندگان مجموعه «پاورچین» به سرپرستی پیمان قاسم خانی فعالیت های حرفه ای خود را از مدیوم تلویزیون آغاز کرد.

«نقطه چین» دومین همکاری بین ژوله و مهران مدیری به حساب می آید و در ادامه این همکاری های موفقیت آمیز به سالیان دراز انجامید. سال ۱۳۹۴ امیرمهدی ژوله که پس از سیزده سال نویسندگی و روزنامه نگاری با اجرای چندین استندآپ کمدی در برنامه «خندوانه» به کارگردانی رامبد جوان به چهره ای شناخته شده و محبوب در میان مخاطبان تبدیل شد.

امیرمهدی ژوله و دخترش گندمامیرمهدی ژوله و دخترش گندم

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پردیس پورعابدینی , احسان کرمی , نیما شعبان نژاد , مصطفی کیایی , نازنین بیاتی , امیر غفارمنش , مهدی سلطانی , شبنم مقدمی , مریم مومن , پویا امینی , فقیهه سلطانی , المیرا دهقانی , مهراب قاسم خانی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

پردیس پورعابدینیدلنوشته پردیس پورعابدینی
 احسان کرمی احسان کرمی و امین تارخ
 نیما شعبان نژادنیما شعبان نژاد و استاد امین تارخ
 مصطفی کیاییمصطفی کیایی
امیرمهدی ژوله و دخترش تا اینستاپست هنرمندان برای استاد امین تارختسلیت نازنین بیاتی

امیر غفارمنشامیر غفارمنش

امیرمهدی ژوله و دخترش گندم

مهدی سلطانیمهدی سلطانی و مرحوم امین تارخ

شبنم مقدمیشبنم مقدمی

مریم مومنمریم مومن
پویا امینیتسلیت پویا امینی برای درگذشت امین تارخ

فقیهه سلطانیفقیهه سلطانی

المیرا دهقانیالمیرا دهقانی در کنار استاد مرحومش امین تارخ

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس