جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ازدواج بریتنی و سام اصغری و عکس های داخل جشن با حضور مهمانان مشهور

اشتراک:
ازدواج بریتنی و سام اصغری چهره ها
تصاویر دیدنی از داخل جشن عروسی و ازدواج بریتنی و سام اصغری با حضور مهمانان معروفی همچون سلنا گومز، مدونا، پاریس هیلتون و... و همچنین مدل کفش، مدل ماشین و مدل لباس عروس بریتنی را تماشا کنید.

در یکی دو روز گذشته اخبار مربوط به ازدواج بریتنی و سام اصغری یکی از سوژه های داغ رسانه هاست. در زیر با جزئیات بیشتر از این عروسی لاکچری را خوانده و همچنین عکس هایی از داخل جشن عروسی با حضور مهمانان معروف را می بینید.

ازدواج بریتنی و سام اصغری

بریتنی اسپیرز  و نامزد ایرانی اش سام اصغری بعد چند سال رابطه عاشقانه ، بالاخره روز پنجشنبه شب در یک مراسم عروسی رویایی با هم ازدواج کردند و گروه منتخبی از مهمانان اعم از اقوام و دوستان در مراسم آنها شرکت داشتند و به گزارش پرشین وی تعدادی از چهره های معروف مثل مدونا، درو بریمور، سلنا گومز و پاریس هیلتون در لیست مهمانان عروسی بودند.

این عروسی که بسیاری در انتظار برگزاری آن بودند و از مدت ها قبل اخباری مبنی بر تدارکات جشن و طراحی لباس عروس بریتنی در رسانه ها گزارش شده بود، در عمارت لوکس ۷ میلیون دلاری این خواننده معروف در لس آنجلس – کالیفرنیا برگزار شد و عروس و داماد مراسم عقد خود را در مقابل دیواری از گل های سفید و صورتی برگزار کردند.

ازدواج بریتنی و سام اصغریعروس و داماد بریتنی و سام
ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغریگل آرایی و کالاسکه عروس و داماد

لباس عروس لوکس ورساچه در ازدواج بریتنی و سام اصغری

بریتنی خواننده ۴۰ ساله آهنگ “Baby One More Time ” لباس عروس سفارشی دوخته شده از برند لاکچری ورساچه به تن داشت که مدل آن یقه دلبری با آستین های سرشانه افتاده بود و دنباله بلند و یک تور سر زیبا که روی زمین کشیده می شد، جزئیات این لباس را کامل می کرد. عروس برای زیباتر کردن استایل لباسش از یک گردنبند قلاده ای و دستکش های سفید توری نیز استفاده کرده بود.

طراح لباس عروس یعنی دوناتلا ورساچه صاحب برند ورساچه هنگام رسیدن به محل عروسی بریتنی و سام، در توضیح مختصری به خبرنگار گفت طراحی و دوخت این لباس بسیار سرگرم کننده و در عین حال با احساسات فراوان بود.

جزئیاتی از ازدواج بریتنی و سام اصغریدنباله تور و لباس عروس
ماشین عروس در ازدواج بریتنی و سام اصغریمدل کفش، لباس و ماشین عروس

جواهرات عروس و داماد

جواهرات عروسی و ازدواج بریتنی و سام اصغری نیز چشمگیر و اکثرا از الماس انتخاب شده بود. یک جفت گوشواره و گردنبند الماس و دو حلقه ازدواج الماس جواهرات عروس خانم را شکل می داد . یکی از انگشترهای بریتنی نوار ساده ای همراه با سنگ های الماس دایره ای و دیگری حلقه ای با الماس های برش مارکیز است و الماس های هر دو حلقه روی پایه نقره ای قرار دارد که تصور می شود جنس آن از پلاتین باشد.

داماد نیز به استفاده از تنها یک انگشتر ساده بسنده کرده بود. به گزارش پرشین وی همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، حلقه داماد طرحی با دو رنگ فلز دارد به نحوی که دو ردیف باریک از فلز براق، به دور حلقه فلزی مات کشیده شده است.

جواهرات عروسی بریتنیمدل حلقه عروس و داماد و جواهرات عروس
کارت دعوت عروسیکارت دعوت عروسی سام و بریتنی

طبق گزارش مجله مد وگ، به طور کلی جواهرات بریتنی از ۶۲ قیراط الماس استفاده شده که همگی آنها توسط جواهرساز معروف استفانی گتلیب طراحی و ساخته شده اند. این جواهر ساز در توضیح کوتاهی در مورد ساخت جواهرات در ازدواج بریتنی و سام اصغری گفته بود: “ما می دانستیم که لباس بریتنی استایلی کلاسیک همراه با یقه باز دارد، بنابراین قطعه جواهراتی طراحی کردیم که نه تنها هرگز از مد نمی افتد بلکه کامل کننده استایل او محسوب می شوند.”

کت و شلوار دامادیکت و شلوار دامادی سام اصغری از برند ورساچه
عروسی سام اصغریداماد با تور عروس

آرایش عروس و محل عروسی

بریتنی آرایش روز عروسی خود را برخلاف استایل همیشگی اش، مدلی با ظاهر طبیعی انتخاب کرده و این بار از کشیدن خط چشم مشکی به دور چشم هایش اجتناب کرده بود. آرایش بریتنی را میکاپ آرتیست محبوب سلبریتی ها، شارلوت تیبوری و برادرزاده اش سوفیا به عهده داشتند.

تصاویری منتشر شده از عروسی نشان می دهد این زوج در مقابل دیواری خیره کننده از گل های سفید و صورتی و همچنین گل آرایی های مختلف در اطراف نیمکت هایی که برای مهمانان در نظر گرفته شده بود، جشن عقد و ازدواج خود را برگزار کردند. علاوه بر این تمام مراسم ازدواج بریتنی و سام اصغری در زیر چادر صورتی زیبایی برگزار شد که در زمین های عمارت بریتنی بنا شده و دارای چندین لوستر آویخته از سقف بود.

محل عروسی بریتنیگل آرایی محل عروسی در داخل چادر صورتی
ساقدوش های دامادداماد و دوستانش

پست اینستاگرامی بریتنی اسپیرز به مناسبت ازدواجش

بریتنی اسپیرز خودش یک روز بعد عروسی عکس هایی منتخب از روز عروسی اش را برای دنبال کننده هایش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در یک پست بلند نوشت:

“وای خدای من!! بالاخره ازدواج کردیم!!  تماشایی ترین روز بود!! در تمام کل صبح نگران بودم تا اینکه ساعت ۲ بعد از ظهر شد و ناگهان با خودم گفتم… “ما داریم ازدواج می کنیم!!!” اول وحشت زده شدم و بعد خودم را جمع و جور کردم… گروهی که خانه مان را به معنی واقعی کلمه شبیه یک قلعه رویایی درآوردند، کارشان عالی بود!!! مراسم رویایی بود و جشن عروسی از آن بهتر!!!”

بریتنی در ادامه پست اینستاگرامی اش نوشت: “مهمانان فوق العاده ای به عروسی مان آمدند که هنوز در شوک هستم!!! درو بریمور دختری که روی آن کراش دارم و سلنا گومز کسی که راستی از نزدیک خیلی زیباتر است، هر دو آمده بودند!!!! دوباره مدونا را بوسیدم!! از دوناتلا ورساچه برای طراحی لباسم متشکرم…. در آن احساس زیبا بودن می کردم… همچنین از استفانی گتلیب، شارلوت تیبوری و سوفیا تیبوری برای جواهرات و آرایشم متشکرم!!! سام اصغری عاشقتم!!!”

عکس هایی از داخل جشن عروسی و ازدواج بریتنی و سام اصغری با حضور مهمانان معروف

عروس بعد مراسم رسمی عقد، در طول جشن عروسی لباس عروس سفید خود را به چندین لباس دیگر که تصاویری از آن را در زیر مشاهده می کنید تغییر داد.

مهمانان معروف عروسیمهمانان معروف از راست: درو بریمور، سلنا گومز، مدونا، عروس، پاریس هیلتون و دوناتلا ورساچه
سلنا گومز در عروسی بریتنیعروس با کت داماد در کنار درو بریمور و سلنا گومز
استایل سلنا در جشن عروسیسلنا گومز با لباس آبی در حین خوش و بش با عروس و داماد
مدونا در عروسی بریتنیمدونا در کنار بریتنی اسپیرز
پاریس هیلتون و همسرشپاریس هیلتون و همسرش در عروسی بریتنی اسپیرز
دوناتلا ورساچه و پاریس هیلتونپاریس هیلتون و دوناتلا ورساچه در عروسی سام و بریتنی
سام اصغریسام اصغری با تی شرت سفارشی سام و بریتنی در جشن عروسی اش

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس