چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دلتنگی نسرین مقانلو برای پسرش ارشیا تا هانا دختر بانمک مهران غفوریان

اشتراک:
نسرین مقانلو چهره ها
از دلتنگی نسرین مقانلو برای پسر مرحومش ارشیا با کیک تولد دوست شیوا طاهری تا استایل برفی هانیه غلامی و هانا دختر بانمک مهران غفوریان با الناز ملک بازیگر سریال سقوط و زهرا حسینی مجری جوان تلویزیون ....

بازیگر مشهور کشورمان بعد از درگذشت تلخ فرزندش روزهای تلخی را سپری می کند و خانم بازیگر با این درد روزها را سپری می کند. در ادامه عکس های از اینستاگرام بازیگران با تصویری از ارشیا پسر نسرین مقانلو را در پرشین وی مشاهده کنید.

ارشیا پسر نسرین مقانلو

نسرین مقانلو سال ها قبل با کمال خلیلیان فوتبالیست سابق تیم های ملی فوتبال،قهرمان جوانان آسیا و عضو باشگاههای گمرک اهواز ،پاس و تاج ازدواج کرد و ثمره زندگی مشترک آنها دو فرزند به نام های ارشیا و آرین بود که پسر بزرگ وی پنجشنبه ۷ مهر امسال در خانه شخصی اش جان باخت.

وی در ابتدای مسیر بازیگری خود ازدواج کرده و به همراه همسرش راهی کشور آمریکا شد اما به دلیل علاقه بسیار خود به حرفه بازیگری، چند سال بعد از به دنیا آمدن فرزند دوم خود با حمایت همسرش به ایران رفت و آمد کرده و در فیلم و سریال های تلویزیونی نقش آفرینی می کند.

او فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. و بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

ارشیا پسر نسرین مقانلوارشیا پسر نسرین مقانلو و دلتنگی مادرش

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از شبنم قلی خانی ، یاسمن شاه محمدی ، مهران غفوریان ، داریوش فرضیایی ، الناز ملک ، هانیه غلامی ، نسرین مقانلو ، شیوا طاهری ، امیر غفارمنش ، صبا راد ، مریم سلطانی ، زهرا حسینی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی

یاسمن شاه محمدییاسمن شاه محمدی
مهران غفوریانهانا دختر مهران غفوریان
داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی

الناز ملکالناز ملک در سقوط

هانیه غلامیهانیه غلامی

شیوا طاهری شیوا طاهری

امیر غفارمنش امیر غفارمنش
صبا رادصبا راد

مریم سلطانیمریم سلطانی

زهرا حسینیزهرا حسینی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس