یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تولد میلاد برادر نفیسه روشن تا علیرضا نجف زاده در گذر زمان

اشتراک:
نفیسه روشن چهره ها
از تبریک تولد نفیسه روشن به برادرش میلاد روشن با عکس برفی بازیگران تا مهمان مهشید جوادی در نمایش شجاع با علیرضا نجف زاده کارگردان مشهور در گذر زمان و عکس هنری علی زند وکیلی با جوانه دلشاد در ماشین ...

بازیگر نقش آمنه در سریال گیلدخت با انتشار تصویری از برادرش میلاد زادروز وی را تبریک گفته است. در ادامه عکس های از استوری های جدید اینستاگرام بازیگران با تصویری از تولد برادر نفیسه روشن را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد برادر نفیسه روشن

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت است. او در سال ۱۳۹۱ وقتی ۳۰ ساله بود با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام بهنام ازدواج کرد. نفیسه روشن درباره زندگی با همسر اولش گفته بود: زندگی با یک خلبان خیلی سخت است مثلا یک هفته می شود که برنامه سفرمان را می ریزیم چمدان هم می بندیم و در فاصله یک تماس همه چیز بر هم می ریزد.

از همان دوران کودکی عاشق بازیگری و خلبانی هواپیما بودم مادرم همیشه تعریف می کند و می گوید که هیچ وقت فکر نمی کرد که من همسر یک خلبان بشوم! نفیسه روشن اواخر سال ۹۹ از همسرش جدا شد.

او در فیلم های سینمایی چک، انسان ها، مادر زن سلام و شاخه گلی برای عروس و مجموعه های تلویزیونی بسیاری همچون دورهمی، زمانی برای عاشقی، قفسی برای پرواز، ماه عسل و سال های برف و بنفشه حضور داشته است.

تولد برادر نفیسه روشنتولد برادر نفیسه روشن

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نفیسه روشن ، نازنین کیوانی ، مهران غفوریان ، مهشید جوادی ، شبنم قلی خانی ، علی زند وکیلی ، داریوش سلیمی ، ستاره حسینی ، داریوش فرضیایی ، جوانه دلشاد ، علیرضا نجف زاده ، شهره سلطانی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نازنین کیوانینازنین کیوانی

مهران غفوریان مهران غفوریان
مهشید جوادیمهشید جوادی و مجید یاسر

شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی

علی زند وکیلیعلی زند وکیلی

داریوش سلیمیداریوش سلیمی

ستاره حسینیستاره حسینی
داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی

تولد برادر نفیسه روشنجوانه دلشاد

تولد برادر نفیسه روشنعلیرضا نجف زاده کارگردان سریال خوشنام در گذر زمان
تولد برادر نفیسه روشنشهره سلطانی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس