یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

بهاره رهنما با مادرش تا جشن تولد بهرنگ توفیقی با دختر شاهرخ استخری

اشتراک:
بهاره رهنما چهره ها
از بهاره رهنما با مادرش و مادر مهران غفوریان تا بازیگران سریال بی نشان با جشن تولد بهرنگ توفیقی و پناه دختر شاهرخ استخری را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر جنجالی کشورمان تصاویری در کنار مادر بازیگرش پروین قائم مقامی در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از بهاره رهنما با مادرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

بهاره رهنما با مادرش

بهاره رهنما در سال ۱۳۵۲ در اراک متولد شد. او دختر پروین قائم‌ مقامی بازیگر سینما است. همسر پیشین او پیمان قاسم‌ خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌ خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره‌ ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد.

وی یک خواهر بزرگتر به نام بهانه متولد ۱۳۴۳ و یک برادر دوقلو بنام رهام دارد که دکتر می باشد که در خراج از کشور زندگی می کنند و تجربه دوم ازدواج وی با امیرخسرو عباسی به طلاق ختم شد.

او در سال ۱۳۸۰ با فیلم «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰» چهره اش دیده شد سپس با فیلم «گاو خونی» در سال ۸۱ و در نهایت با فیلم «چارچنگولی» سال ۱۳۸۷ مشهور شد و اوج درخشش او با تلویزیون در سال ۱۳۸۵ با سریال «زیرزمین» شروع شد.

بهاره رهنما با مادرشبهاره رهنما با مادرش پروین قائم مقامی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نازنین کیوانی ، مهران غفوریان ، مستانه مهاجر ، مریم معصومی ، عباس غزالی ، لیلا بلوکات ، بهاره رهنما ، مریم کاویانی ، نیلوفر پارسا ، داریوش فرضیایی ، پدرام کریمی ، روزبه حصاری ، شاهرخ استخری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نازنین کیوانینازنین کیوانی
  مهران غفوریان مهران غفوریان

مستانه مهاجرمستانه مهاجر

مریم معصومیمریم معصومی
  عباس غزالیعباس غزالی

لیلا بلوکاتلیلا بلوکات و دوستان بازیگرش

بهاره رهنما با مادرش

مریم کاویانیمریم کاویانی و فرزندانش در بی نشان

نیلوفر پارسانیلوفر پارسا در سریل بی نشان

داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی
  پدرام کریمیپدرام کریمی و بهرنگ توفیقی
 روزبه حصاریروزبه حصاری و بهرنگ توفیقی

شاهرخ استخریتولد دختر شاهرخ استخری

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس