سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تولد برادر علی زند وکیلی و دوست مژده لواسانی تا هانا دختر مهران غفوریان

اشتراک:
علی زند وکیلی چهره ها
از تولد محمد برادر علی زند وکیلی با فیلم جدید بهاره رهنما و آخرین جشن تولد دوست مرحوم مژده لواسانی تا هانا دختر مهران غفوریان با المیرا شریفی مقدم در بندرعباس و شکار شدن محراب قاسم خانی توسط فرزندش ....

خواننده مشهور کشورمان با انتشار تصویری از برادرش تولد وی را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از برادر علی زند وکیلی را در پرشین وی مشاهده کنید.

برادر علی زند وکیلی

علی زند وکیلی متولد ۱۳۶۵ در شیراز، خواننده و اهنگساز است و فارغ التحصیل هنرستان موسیقی می باشد، در یک خانواده پرجمعیت بدنیا آمده است دو برادر کوچکتر به نام محمد، امین و ۷ خواهر بزرگ تر از خود دارد بجز خوانندگی آهنگساز و نوازنده گیتار است.

او فعالیت هنری خود را از سه سالگی با نواختن تنبک و آواز همراه علی کلک (رشیدی) شروع کرد و در سال ۱۳۷۷ به هنرستان موسیقی شیراز وارد شد و نواختن سنتور و پیانو را آموخت. سال ۱۳۸۱ به هنرستان موسیقی تهران وارد و از همان هنرستان فارغ‌ التحصیل شد.

وی به همراه برادرش محمد زند وکیلی و میلاد ذبیحی گروهی را تحت عنوان زند بند تأسیس کرد. علاوه بر آن سابقه همکاری با گروه‌های دنگ شو، خموش، طلوع، نغمه کیمیا، شروند و گلبانگ را دارد و کنسرتهایی نیز به همراه این گروه‌ ها برگزار کرده‌ است. محمد زندوکیلی فعالیت در زمینه موسیقی را از سال ۱۳۷۷ و حدود ۹ سالگی و با نوازندگی تمبک و تار شروع کرده است.

برادر علی زند وکیلیمحمد برادر علی زند وکیلی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مهراب قاسم خانی ، رز رضوی ، امیرمحمد زند ، علی زند وکیلی ، امیر غفارمنش ، بابک جهانبخش ، المیرا شریفی مقدم ، فلور نظری ، بهاره رهنما ، مهران غفوریان ، مژده لواسانی ، بهنوش بختیاری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مهراب قاسم خانیمهراب قاسم خانی
رز رضویرز رضوی
تولد برادر علی زند وکیلی و دوست مژده لواسانی تا هانا دختر مهران غفوریانامیرمحمد زند
بابک جهانبخشبابک جهانبخش
امیر غفارمنشامیر غفارمنش

تولد برادر علی زند وکیلی و دوست مژده لواسانی تا هانا دختر مهران غفوریانالمیرا شریفی مقدم
تولد برادر علی زند وکیلی و دوست مژده لواسانی تا هانا دختر مهران غفوریانفلور نظری

تولد برادر علی زند وکیلی و دوست مژده لواسانی تا هانا دختر مهران غفوریانبهاره رهنما

تولد برادر علی زند وکیلی و دوست مژده لواسانی تا هانا دختر مهران غفوریاندختر مهران غفوریان

مژده لواسانیمژده لواسانی
تولد برادر علی زند وکیلی و دوست مژده لواسانی تا هانا دختر مهران غفوریانبهنوش بختیاری
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس