سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

آریسا دختر مجید یاسر و پسر محراب قاسم خانی تا برادران خسروی

اشتراک:
مجید یاسر چهره ها
از آریسا دختر مجید یاسر در آمریکا و پسر محراب قاسم خانی شکار دوربین پدرش تا رونمایی زانیار خسروی از برادرش در کنسرتش با محیا اسناوندی و همسرش مجتبی کشاورز و استایل بازیگران جوان کشورمان در جشن نفس ...

بازیگر سریال نون خ که همسر و دخترش آریسا در آمریکا زندگی می کنند تصویری در کنار وی در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از دختر مجید یاسر را در پرشین وی مشاهده کنید.

دختر مجید یاسر

مجید یاسر بازیگر سینما و تلویزیون و مجری ایرانی متولد ۲۲ تیر ۱۳۵۵ در تهران است و فعالیت هنری خود را در مجموعه‌ تلویزیونی آشتی‌ کنان در سال ۱۳۸۲ آغاز نمود. از مهم‌ ترین آثار مجید یاسر می ‌توان به سه در چهار، پادری، صاحبدلان، قبر مشترک و دم سرخ ها اشاره کرد.

فیلم های روز سوم، توفیق اجباری، دلداده، قبرستان غیرانتفاعی، تلفن همراه رئیس‌ جمهور، به وقت خماری و دم سرخ ها از مهمترین کارهای سینمایی اش می باشند

وی با مهشید حبیبی ازدواج کرده است و این زوج دختری به نام آریسا دارند که پدرش به شدت به او وابسته است و این زوج در پشت صحنه سریال شبکه سه و نیم با یکدیگر آشنا شدند و زندگی موفقی دارند.

مهشید حبیبی همسر بازیگر سریال نون خ در سریال طلاق در در وقت اضافه, تلاقی, سرنوشت, خاطرات مرد ناتمام و چندین تله فیلم دیگر نیز بازی کرده است.

دختر مجید یاسرآریسا دختر مجید یاسر در کنار پدرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از محیا اسناوندی ، نفیسه روشن ، هوتن شکیبا ، شهرزاد کمال زاده ، سیروان خسروی ، مجید یاسر ، مهسا کرامتی ، مریم کاویانی ، امیرمحمد زند ، حسین سلیمانی ، حسام منظور ، محراب قاسم خانی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

محیا اسناوندی محیا اسناوندی و همسرش مجتبی کشاورز
نفیسه روشن نفیسه روشن و الهه رضایی
هوتن شکیباهوتن شکیبا و محسن تنابنده
آریسا دختر مجید یاسر و پسر محراب قاسم خانی تا برادران خسرویشهرزاد کمال زاده
آریسا دختر مجید یاسر و پسر محراب قاسم خانی تا برادران خسرویسیروان خسروی و برادرش
آریسا دختر مجید یاسر و پسر محراب قاسم خانی تا برادران خسرویمهسا کرامتی
مریم کاویانیمریم کاویانی
امیرمحمد زندامیرمحمد زند
آریسا دختر مجید یاسر و پسر محراب قاسم خانی تا برادران خسرویحسین سلیمانی و مجید صالحی
حسام منظور حسام منظور
محراب قاسم خانیپسر محراب قاسم خانی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس