دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

بازیگران سریال نقش خاک از داستان و زمان پخش تا بیوگرافی هنرمندان

اشتراک:
بازیگران سریال نقش خاک چهره ها
سریال نقش خاک به کارگردانی آرش معیریان داستان دو خانواده می باشد که در همدان زندگی می کنند و بازیگران مشهوری به همراه جمعی از هنرمندان این استان در آن هنرنمایی کرده اند.

به زودی مجموعه ای تلویزیونی از یکی از شبکه های سیما پخش ان آغاز می شود که از تولیدات استان همدان می باشد و داستان عاشقانه و جالب دارد. در ادامه بیوگرافی وعکس های از بازیگران سریال نقش خاک را در پرشین وی مشاهده کنید.

بازیگران سریال نقش خاک

سریال “نقش خاک” به کارگردانی آرش معیریان و تهیه‌کنندگی محمدمهیار کلهر این روز‌ها به پایان رسیده است.

این سریال که به گفته حبیب دهقان‌ نسب بازیگر نقش “حاج اکبر” در این سریال تلویزیونی، قصه جذابی دارد و پُر از تعلیق است. او هم چنین تأکید کرده که در “نقش خاک” فاکتورهایی هست که بتواند به سریالی پر مخاطب تبدیل شود.

آزیتا ترکاشوند، مریم معصومی، شیرین بینا، حمید شریف‌ زاده، مژگان ربانی، اصغر سمسارزاده، شهنام شهابی، مهرداد ضیایی، حسین نورعلی، سمیرا کریمی و مهران ضیغمی از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

این سریال ماجرای دو خانواده‌ ای است که در کار سفالگری در لاله جین از توابع استان همدان‌ اند و همچنین ماجرایی عاشقانه میان دخترعمو و پسرعمو بخشی دیگر از داستان این سریال را تشکیل می‌ دهد.

بازیگران سریال نقش خاکبازیگران سریال نقش خاک

قائم مقام سیمای استان ها درباره آخرین وضعیت تولید ۹ سریال جدید برای تلویزیون اطلاعاتی را ارائه کرد. در حال حاضر کارگردان هایی مانند محمدحسین لطیفی، داریوش یاری، حسین تبریزی و آرش معیریان با این معاونت همکاری دارند.

فرشید شکیبا درباره تولید آثار نمایشی در استان ها گفت: استعدادهای خوبی در حوزه نمایشی از جمله بازیگر، کارگردان و عوامل صحنه در شهرستان ها وجود دارد که می توان از آنها بهره برد. از این رو سیمای استان‌ها با تلفیق هنرمندان باتجربه و کم تجربه تلاش کرده تا علاوه بر تولید آثار نمایشی، کارگاه انتقال تجربه را برای استعدادهای استان ها فراهم کند.

زمان پخش مجموعه نقش خاک

شکیبا درباره آخرین وضعیت سریال «نقش خاک» به کارگردانی آرش معیریان هم گفت: «نقش خاک» در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای به کارگردانی آرش معیریان داستان دو خانواده را روایت می کند که در کار سفالگری در لاله جین از توابع استان همدان هستند. همچنین درامی عاشقانه و اجتماعی دارد که با بهره گیری از ظرفیت های هنری استان همدان تولید شده است.

وی خاطرنشان کرد که این سریال هم به زودی از یکی از شبکه های سراسری پخش خواهد شد.

بازیگران سریال نقش خاکپشت صحنه سریال نقش خاک

شکیبا در پایان با اشاره به اینکه سیمای استان ها در حال هم افزایی با نهادهای فرهنگی در استان هاست تا بتواند آثار خوبی را با بهره مندی از هنرمندان استانی تولید کند، اظهار کرد: هنرمندان استانی باید پیش از پیش مورد توجه قرار بگیرند و حمایت شوند. حمایت مادی و معنوی از این تولیدات نتایج بسیاری خواهد داشت و انگیزه هنرمندان استانی را افزایش خواهد داد.

بازیگران سریال نقش خاکمریم معصومی

آشنایی با بازیگران سریال نقش خاک

مریم معصومی متولد سال ۱۳۶۵ می باشد. او که فارغ اتحصیل علوم سیاسی و همچنین عکاسی است، دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاس های استاد سمندریان گذرانده و با تله فیلم «کادوی دربدر» اولین تجربه بازیگریش را بدست آورد.

آزیتا ترکاشوندآزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند متولد سال ۱۳۵۹، بازیگر است. وی از دوران مدرسه عضو انجمن تئاتر شد و بسیار در این مسیر فعال بود و علاقه‌اش به بازیگری در دوران بزرگسالی نیز ادامه داشت. و از دوران نوجوانی، ورزش کردن را آغاز کرد و کمربند مشکی کاراته دارد، به گفته‌ی وی، ورزش، عضوی جدا نشدنی از زندگی‌اش است.

شیرین بینا با نام کامل شیرین صدق گویا متولد ۲۹ مرداد ۱۳۴۳ در شهرستان مرند، بازیگر ایرانی است. دوران ابتدایی را به واسطه ضرورت شغلی پدرش که قاضی دادگستری بود در شهرهای مختلف آذربایجان شرقی گذراند و در سال ۱۳۷۲ با شرکت در فیلم «تیک تاک» فعالیت خود را شروع کرد.

بازیگران سریال نقش خاکبازیگران سریال نقش خاک

حمید شریف زاده متولد ۳ بهمن ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است، بجز بازیگری کارگردان تئاتر است و می گوید بازی در هر اثری را نمی پذیرم چون فیلمنامه حرف اول را می زند. حمید شریف زاده علاوه بر بازیگری، به کارگردانی و نویسندگی نیز مشغول است.

بازیگران سریال نقش خاکآزیتا ترکاشوند و حمید شریف‌ زاده

چهره های مشهور سینما و تلویزیون

اصغر سمسارزاده متولد ۱۳۱۵ تهران، اینک بیش از ۴۰ سال اسـت کـه در عرصه نمایش حضور دارد. از سال ۱۳۴۸ ‏با فیلم امشب دختری می میرد بازی در فیلمهای سینمایی را آغاز نموده اسـت. اما شهرتش را مدیون سریال خانه ‏بدوش و شخصیت اصغر ترقه اسـت کـه از او چهره ای آشنا و معروف ساخت.

اصغر سمسارزادهاصغر سمسارزاده

مهرداد ضیایی متولد سال ۱۳۴۷ در اصفهان است. او فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۶۸ با فیلم «شب دهم» آغاز کرد.

بازیگران سریال نقش خاکمژگان ربانی

مژگان ربانی بازیگر سینما و تلویزیون، فارغ‌ التحصیل رشته مترجمی زبان فرانسه، مدرسه عالی بازیگری حوزه هنری،از ۱۳۷۶ با گذراندن کلاس‌های تئاتر و بازیگری بـه دنیای هنر راه یافت. نخستین تجربه‌ های تئاتری او بـه همکاری با کارگردانانی چون میکائیل شهرستانی، آزیتا حاجیان و جلال‌ الدین دری بر می‌ گردد.

حسین نورعلی متولد اسفند ۱۳۵۳ در تهران می باشد و از کودکی به بازیگری علاقه نشان می‌داد در سنین نوجوانی رشته گرافیک را در هنرستان ولیعصر رشت پی گرفت و بعد از گرفتن دیپلم گرافیک در سال ۱۳۷۵ در رشته تئاتر وارد دانشکده هنر و معماری تهران شد.

حبیب دهقان نسبحبیب دهقان نسب و شیرین بینا

حبیب دهقان نسب متولد ۱۷ تیر ۱۳۲۸ در شیراز ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است. او فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است و قبل از انقلاب فعالیت های هنری خود را آغاز کرد. در نمایش های رادیو شیراز از سال۱۳۴۶ تا ۱۳۵۲ و هچنین نمایش های تئاتر را تجربه کرد

معرفی بازیگران سریال نقش خاک

سمیرا کریمى، متولد پنج فروردین هزار و سیصد و شصت و پنج، تهران، فوق لیسانس تئاتر «گرایش بازیگرى»، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که در کارنامه هنری او می توان به تئاترهای «سوگولی»، «زیبایی گاهی زن است»، «کافه پولشری»، « سیب سرخ من»، «روز واقعه»، «قدیسه»، «آسانسور»، «درس»، «پالت»، «آمیز قلمدون»، «اتینا»، «پیش از صبحانه» و مجمموعه های تلویزیونی «حادثه سواران»، «کنارم باش»، «ملکاوان» و «نقش خاک» اشاره کرد.

شهنام شهابیشهنام شهابی

شهنام شهابی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۷ شهریور ماه سال ۱۳۶۱ می باشد و اصالتا تهرانی می باشد. او فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد بوشهر می باشد. این هنرمند در عرصه رادیو هم کار کرده و و تجربه خوانندگی نیز دارد.

مهران ضیغمی متولد ۲۷ مرداد ۱۳۷۰ می باشد. وی علاوه بر تحصیل در رشته کارگردانی تئاتر و بازیگری در زمینه مد و لباس نیز کم، و بیش فعالیت می‌ کند. مهران ضیغمی تاکنون در بیش از ۴۰ کار تصویری بازی کرده است.

با بازی در نقش سهیل در سریال تولدی دیگر به شهرت رسید. وی در سال ۹۳ با دعوت حسین سهیلی زاده در سریال آخرین بازی نقش خشایار را ایفا می‌ کند.

تسنیم , ایسنا , سلام سینما , خبر انلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس