سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

بازیگران سریال تمام رخ با موضوع سایت‌ های شرط‌بندی تا زمان پخش

اشتراک:
بازیگران سریال تمام رخ چهره ها
سریال تمام رخ به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری با حضور هنرپیشه های ایرانی و خارجی قرار است به زودی از شبکه سه سیما پخش شود.

کارگردان سریال سرجوخه با موضوع سایت های شرط بندی مجموعه تلویزیونی برای شبکه سه سیما آماده کرده که به زودی پخش ان آغاز می شود بازیگران سریال تمام رخ را در پرشین وی مشاهده کنید.

بازیگران سریال تمام رخ

سریال تمام رخ که به سفارش مرکز سیما فیلم ساخته شده به موضوع تحریم و تروریسم اقتصادی  در ۳۰ قسمت می پردازد.

تمام رخ بحث خانواده و آدم‌ هایی را نشان می‌ دهد که شخصیت متزلزلی دارند؛ می‌توانند تحصیل‌کرده باشند و فریب بخورند. طمعِ پول زیاد در فقدانِ امنیت و عشق در خانواده باعث می‌ شود آدمی به خیانت و حتی وطن‌ فروشی تن دهد.

قرار است در تمام رخ به این معضلات اشاره شود. معضلاتی که گاهی اوقات افرادِ‌ فریب خورده را تا آلوده شدن در سایت‌ های شرط‌بندی می‌ کشاند.

بازیگران سریال تمام رخبهزاد خداویسی و رحیم نوروزی

زندگی شخصیت‌ های این سریال خصوصاً شخصیت‌ های محوری داستان، عادی و طبیعی پیش می‌ رود تا اینکه برای بدست آوردن پولِ بیشتر راه خطا را به مسیرِِ درست ترجیح می‌ دهند؛ تا مرزِ وطن‌ فروشی و خیانت پیش می‌ روند اما باز کانونِ‌ گرم خانواده است که جلوی این به آخرِ خط رسیدن را می‌ گیرد.

رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، مهوش صبرکن و وحید نفر در این سریال ایفای نقش می‌ کنند.

خلاصه داستان تمام رخ

سریال تمام رخ به عبارتی فصل دوم از سریال سرجوخه می باشد که قرار است در آن به موضوع تحریم و تروریسم اقتصادی اشاره شود. همچنین در این سریال به معضلاتی که گاهی اوقات افرادِ‌ فریب خورده را تا آلوده شدن در سایت‌های شرط‌بندی می‌ کشاند نیز اشاره می شود.

زندگی شخصیت‌های این سریال خصوصاً شخصیت‌های محوری داستان، عادی و طبیعی پیش می‌رود تا اینکه برای بدست آوردن پولِ بیشتر راه خطا را به مسیر درست ترجیح می‌دهند؛ تا مرزِ وطن‌فروشی و خیانت پیش می‌روند اما باز کانونِ‌ گرم خانواده است که جلوی این به آخرِ خط رسیدن را می‌گیرد.

بازیگران سریال تمام رخاحمد معظمی و سوتلانا سوپیلنیاک

تمام رخ بحث خانواده و آدم‌هایی را نشان می‌دهد که شخصیت متزلزلی دارند؛ می‌توانند تحصیل‌کرده باشند و فریب بخورند. طمعِ پول زیاد در فقدانِ امنیت و عشق در خانواده باعث می‌شود آدمی به خیانت و حتی وطن‌فروشی تن دهد.

قرار است در تمام رخ به این معضلات اشاره شود. معضلاتی که گاهی اوقات افرادِ‌ فریب خورده را تا آلوده شدن در سایت‌های شرط‌بندی می‌کشاند.

زندگی شخصیت‌ های این سریال خصوصاً شخصیت‌ های محوری داستان، عادی و طبیعی پیش می‌رود تا اینکه برای بدست آوردن پولِ بیشتر راه خطا را به مسیرِِ درست ترجیح می‌دهند؛ تا مرزِ وطن‌ فروشی و خیانت پیش می‌روند اما باز کانونِ‌ گرم خانواده است که جلوی این به آخرِ خط رسیدن را می‌ گیرد.

بازیگران خارجی تمام رخ

بازیگر زن خارجی تمام رخ نیز سوتلانا سوپیلنیاک نام دارد کـه پیش از این وی را در سریال سرخوجه نیز دیده بودیم.

آشنایی با بازیگران سریال تمام رخ

بازیگران سریال تمام رخآرش آصفی و علیرام نورایی

آرش آصفی متولد سال ۱۳۵۷ در ساوه بازیگر ایرانی ایرانی است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۳ با فیلم مواجهه آغاز کرد. او بازی در سریال‌های مدینه و روزهای به یادماندنی را درکارنامه دارد.

بازیگران سریال تمام رخبازیگران سریال تمام رخ

رحیم نوروزی بازیگر ایرانی در ۷ مرداد سال ۱۳۴۶ در رشت بـه دنیا آمده اسـت. دانش آموخته رشته تئاتر و ادبیات نمایشی و دارای مدرک لیسانس تئاتر می‌ باشد.

معصومه بافنده متولد ۳۱ شهریورماه سال ۱۳۵۸ در تهران می باشد و دانشجوی روانشناسی می باشد. او تا کنون در فیلم های زیادی حضور داشته اسـت. حضور وی بیشتر در تله فیلم ها بوده اسـت ودر ۹۰ درصد انها نیز نقش اصلی بوده اسـت.

بازیگران سریال تمام رخویدا جوان

ویدا جوان متولد سال ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر است. او مدرک لیسانس حسابداری طراح و ایده‌پرداز دارد و دانش‌آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزش‌های حمید سمندریان است.

احسان امانی متولد سال ۱۳۲۷ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. او فارغ‏‎التحصیل رشته مهندسی برق در مقطع کارشناسی از آلمان می‎باشد و ازدواج کرده و یک دختر و یک پسر به نام «امان» دارد. شغل اصلی احسان امانی در حوزه تبلیغات و تیزر سازی است و فعالیت خود را به صورت جدی از سال ۱۳۸۱ در سن ۴۶ سالگی با فیلم «آبادان» به کارگردانی مانی حقیقی شروع کرد.

نگین صدق گویا متولد سال ۱۳۴۹ در تهران است. او فارغ التحصیل رشته اقتصاد نظری در دانشگاه الزهرا است و بازیگری را در سال ۱۳۷۲ آغاز کرد. فعالیت حرفه ای در سینما را با فیلم «تیک، تاک» (محمدعلی طالبی) شروع کرد. وی از بازیگران سریال تمام رخ می باشد.

بازیگران سریال تمام رخعلیرام نورایی

هنرپیشه های مجموعه جدید تلویزیونی

مهدی سلوکی متولد ۱۴ خرداد ۱۳۶۱ در اصفهان، بازیگر ایرانی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۵ با فیلم «سرگیجه» آغاز کرد. او برادر کوچکتر محمد سلوکی مجری تلویزیون است.

علیرام نورایی متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل رشته کامپیوتر از دانشگاه جهاد است. وی از سال ۷۵ فعالیت خود را در زمینه تئاتر شروع کرد و همچنین فعالیت سینمایی خود را در سال ۸۴ با ایفای نقش در فیلم سینمایی «گرگ و میش» آغاز نمود. از دیگر فعالیت های وی می توان به حضور در تئاتر های مختلف، فیلم‌های کوتاه، جشنواره تئاتر دانشجویی و مجموعه های تلویزیونی اشاره کرد.

ویدا جوانویدا جوان

شیدا یوسفی متولد ۲۰ آذر ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر، منشی صحنه و دستیار اول کارگردان ایرانی است. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه سوره تهران است. او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۵ به عنوان «منشی صحنه» آغاز کرد. اولین فعالیت بازیگری او در تلویزیون با سریال «بچه مهندس» در نقش دکتر صدیقه میرابی بود.

بازیگران سریال تمام رخ با موضوع سایت‌ های شرط‌بندی تا زمان پخشبهزاد خداویسی

بهزاد خداویسی هنر پیشه سینما ، تلویزیون و تئاتر ، متولد ۱۳۴۴ در تهران می باشد. وی کارحرفه ای را با بازی در فیلم‌های کوتاه آغاز کرد و بعد به سینما و تلویزیون قدم گذاشت و حالا دوباره به سراغ فیلم‌ های کوتاه رفته البته این بار در نقش کارگردان. تاکنون ۸ فیلم کوتاه کارگردانی کرده که تعدادی از آن‌ ها در جشنواره‌ های داخلی و خارجی جوایزی کسب کرده‌اند.

معرفی بازیگران سریال تمام رخ

وحید نفر متولد ۲۶ آبان ۱۳۵۸ در تهران دستیار کارگردان، نویسنده، صداپیشه، عروسک‌گردان و بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر اسـت. وی دارای مدرک کارشناسی بازیگری از موسسه آموزش عالی سوره تهران ١٣٨٣ و کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتراز دانشکده هنرهای زیبای تهران می باشد.

سوتلانا سوپیلنیاکسوتلانا سوپیلنیاک

کاظم هژیرآزاد سال ۱۳۲۹ متولد شد. او دوران دبیرستان را تمام نکرده بود که به صحنه تئاتر راه یافت. در نمایش رستم و سهراب به کارگردانی مصطفی اسکوئی در اصفهان، اهواز، آبادان و آغاجاری و … برای اولین بار تصویرش از تلویزیون ملی ایران در نوروز ۱۳۵۱ پخش شد.

رحمان باقریان زاده ۱۳۳۷ تهران، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. او کار خود را در رادیو آغاز نمود و با ایفای نقش یک پیرمرد بسیجی در فیلم لیلی با من است به شهرت رسید.

بازیگران سریال تمام رخ با موضوع سایت‌ های شرط‌بندی تا زمان پخشمهوش صبرکن

مهوش صبرکن سال ۱۳۳۹ در شیراز متولد شد. از سال ۱۳۵۶ با تئاتر حرفه ای شروع به کار کرد و در حدود ۲۰ نمایش حضور یافت. از ابتدای کار تئاتر در تلویزیون نیز فعالیت داشت و در کنار بازی در تله تئاترهای تلویزیونی و سریال در شیراز به آموزش کودکان و نوجوانان در زمینه تئاتر پرداخته است و هم اکنون نیز به عنوان بازیگر مشغول به کار است.

متین ستودهمتین ستوده

سوتلانا سوپیلنیاک متولد دهه ۷۰ در اوکراین است که تحصیلاتش را در رشته زبان فارسی به اتمام رسانده و به زبان فارسی تسلط کامل دارد. اطلاعات زیادی درباره وی در دسترس نیست. او تک فرزند است و با مادرش زندگی می کند.

ایرنا , خبر انلاین ,  سلام سینما , صحفه اقتصاد , ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده