سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چهره بدون آرایش لیلا اوتادی تا استایل مهشید جوادی در رستوران

اشتراک:
لیلا اوتادی چهره ها
از تصویر چهره بدون آرایش لیلا اوتادی با رفیق قدمی گلاره عباسی تا استایل مهشید جوادی در رستوران و یاد امیر غفارمنش از دوست بازیگری علی سلیمانی و تصاویری از استوری های چهره های مشهور را در ادامه می بینید.

بازیگر مشهور کشورمان تصاویری از خود بدونه میکاپ منتشر کرده که با واکنش های زیادی همراه شده و البته وی بسیار جذاب می باشد. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویر چهره بدون آرایش لیلا اوتادی را در پرشین وی مشاهده کنید.

چهره بدون آرایش لیلا اوتادی

لیلا اوتادی متولد ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در تهران، بازیگر ایرانی است. او مدرک معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران دارد. وی با فیلم «چشمان سیاه» ساخته ایرج قادری فعالیت هنری خود را آغاز کرد اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

عکس های زیادی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌ دهد خانم بازیگر ایرانی و اسکارلت جوهانسون هالیوودی شباهت زیادی با هم دارند. نظرات درباره این که کدامیک زیباترند همیشه از جنجال های این شباهت در میان کاربران بوده است.

جالب است بدانید وی برند عطری با نام خودش دارد. او در این باره گفته: از طرف کمپانى «تمپتیشن» تولید کننده عطر در فرانسه و امارات با من تماس گرفتند و پس از مذاکراتی که با نماینده خاورمیانه کمپانى داشتیم، پیشنهادشان براى تولید عطر به نام من براى طرفداران عزیزم را پذیرفتم.

چهره بدون آرایش لیلا اوتادیچهره بدون آرایش لیلا اوتادی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از جوانه دلشاد , امیر غفارمنش , نیلوفر کوخانی , مهشید جوادی , شیوا خسرومهر , هدی زین العابدین , مریم سلطانی , گلاره عباسی , ستاره سادات قطبی , مهلا زاهدی , شیوا خسرومهر و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

جوانه دلشادجوانه دلشاد
امیر غفارمنشامیر غفارمنش و مرحوم علی سلیمانی
نیلوفر کوخانینیلوفر کوخانی و دوستش
مهشید جوادیمهشید جوادی در رستوران
  شیوا خسرومهرشیوا خسرومهر
چهره بدون آرایش لیلا اوتادیچهره بدون آرایش لیلا اوتادی
هدی زین العابدینهدی زین العابدین
مریم سلطانیمریم سلطانی
گلاره عباسیترانه علیدوستی دوست قدیمی گلاره عباسی
ستاره سادات قطبیستاره سادات قطبی در حرم
مهلا زاهدیمهلا زاهدی
شیوا خسرومهرشیوا خسرومهر

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس