فرزاد فرزین و پدرش تا یاد رضا صادقی از مرحوم علی انصاریان

اشتراک:
فرزاد فرزین و پدرش تا یاد رضا صادقی از مرحوم علی انصاریان چهره ها
فرزاد فرزین و پدرش تا تولد دوست محمدرضا گلزار با یاد رضا صادقی خواننده مشهور از مرحوم علی انصاریان را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

خواننده مشهور کشورمان به مناسبت روز پدر تصویری در کنار پدر خود منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران مشهور با تصاویری از فرزاد فرزین و پدرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

فرزاد فرزین و پدرش

فرزاد فرزین متولد سوم تیرماه سال ۱۳۶۰ می‌ باشد و دارای تحصیلات کارشناسی در رشته مدیریت صنعتی است. وی پس از گذراندن تحصیلات خود و با توجه به استعدادی که در خود می‌دید در کلاس‌ های آواز شرکت کرد و حرفه خوانندگی را آغاز نمود.

او البته از نوجوانی به نواختن ساز و ساختن آهنگ علاقمند بوده است اما خوانندگی را بعدها و به صورت جدی شروع کرد و با گذراندن دوره سلفژ در کلاس سروش عازمی‌ خواه توانست نکات بیشتری را در حوزه خوانندگی دریابد و بر دانسته‌ های خود بیفزاید.

وی علاوه بر موسیقی در حوزه بازیگری نیز به ایفای نقش در چند فیلم سینمایی مانند پسران آجری، سگ‌ های پوشالی و کنسرت روی آب پرداخته است و از کارهای دیگر او در زمینه بازیگری نیز می‌ توان به دو سریال عاشقانه و همچنین مانکن اشاره کرد که البته تیتراژهای پایانی و ابتدایی این دو سریال نیز توسط او اجرا شده است.

فرزاد فرزین و پدرشفرزاد فرزین و پدرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از فرزاد فرزین ، نیکی کریمی ، کیسان دیباج ، امیرحسین آرمان ، شبنم قربانی ، محمدرضا گلزار ، شهرام قائدی ، مهرداد صدیقیان ، شبنم قلی خانی ، رضا صادقی ، بهاره کیان افشار ، محمد علیزاده و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نیکی کریمینیکی کریمی

کیسان دیباجکیسان دیباج
امیرحسین آرمانامیرحسین آرمان
شبنم قربانیشبنم قربانی در جشنواره

محمدرضا گلزارتولد دوست محمدرضا گلزار …. فرزاد فرزین و پدرش

فرزاد فرزین و پدرششهرام قائدی و دوستش

فرزاد فرزین و پدرشمهرداد صدیقیان
فرزاد فرزین و پدرششبنم قلی خانی

فرزاد فرزین و پدرشرضا صادقی و مرحوم انصاریان

فرزاد فرزین و پدرشبهاره کیان افشار
فرزاد فرزین و پدرشمحمد علیزاده

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی