شهره سلطانی با همسرش تا عاشقانه علیرضا نیکبخت و همسرش

اشتراک:
شهره سلطانی با همسرش تا عاشقانه علیرضا نیکبخت و همسرش چهره ها
شهره سلطانی با همسرش و درخشش نورا هاشمی در صحنه تئاتر تا عاشقانه علیرضا نیکبخت و همسرش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور و بی حاشیه کشورمان با انتشار استوری سالگرد ازدواجش با بهروز پناهنده را در اینستاگرامش تبریک گفته است. در ادامه عکس های از اینستاگرام بازیگران با تصاویری از شهره سلطانی با همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

شهره سلطانی با همسرش

شهره سلطانی متولد ۱۳۴۸ در شهر بجنورد است و مدرک کارشناسی موسیقی دارد. او بازی در تئاتر را از سال ۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی غلامرضا رمضانی آغاز کرد.

شهره سلطانی در مستند رخ درباره ماجرای جالب آشنایی اش با همسر خود، بهروز پناهنده را هم روایت کرد. او از بازی همسر خود در تئاتری به کارگردانی او سال ها پیش از ازدواج شان و همین طور دیدارهای تصادفی متعددشان گفته است.

به گفته ی این زوج، آن ها برای ازدواج تنها به محضر رفتند و هیچ مراسم عروسی برای خود برگزار نکردند. بازی در تئاتر را از سال ۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی غلامرضا رمضانی آغاز کرد.

شهره سلطانی با همسرشسالگرد ازدواج شهره سلطانی با همسرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از شهره سلطانی ، حسین مهری ، علیرضا نیکبخت ، علی ضیاء ، نگین صدق گویا ، مهراب قاسم خانی ، فرزاد فرزین ، لیلا برخورداری ، آرمان درویش ، ستاره پسیانی ، نیما رئیسی ، احسان کرمی ، سپند امیرسلیمانی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

حسین مهریحسین مهری

علیرضا نیکبختعلیرضا نیکبخت
علی ضیاء علی ضیاء
نگین صدق گویاتبریک نگین صدق گویا به نورا هاشمی و مادرش
شهره سلطانی با همسرششهره سلطانی با همسرش
  مهراب قاسم خانیمهراب قاسم خانی
 لیلا برخورداریلیلا برخورداری
شهره سلطانی با همسرشآرمان درویش و همسرش

شهره سلطانی با همسرشستاره پسیانی
شهره سلطانی با همسرشنیما رئیسی
شهره سلطانی با همسرشتبریک تولد احسان کرمی به لاله صدیق

شهره سلطانی با همسرشسپند امیرسلیمانی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی