جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

همسر حمیدرضا آذرنگ تا بازیگران نوبت لیلی با تولد شهرام شکوهی مبارک

اشتراک:
حمیدرضا آذرنگ چهره ها
از ساناز بیان همسر حمیدرضا آذرنگ به وقت تولد تا بازیگران سریال نوبت لیلی با تبریک تولد شهرام شکوهی و استایل بازیگران زن را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال آفتاب پرست با انتشار تصویری از همسرش تولد وی را به خود و پسرانش تبریک گفته است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از ساناز بیان همسر حمیدرضا آذرنگ را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسر حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ متولد ۱۳۵۱ در تهران، نمایشنامه‌ نویس، کارگردان و بازیگر ایرانی است و دانش‌ آموخته کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن در سال ۱۳۷۶ است.

او فعالیت حرفه‌ای خود را با تئاتر و در سن ۲۷ سالگی با بازی در نمایش “طلحک بازی” آغاز کرد. وی دو سال پس از اولین حضورش روی صحنه تئاتر به عنوان بازیگر، کارگردانی و نویسندگی را در تئاتر با نمایش برجسته “آخرین مروارید” تجربه نمود.

وی با ساناز بیان نمایش نامه نویس ازدواج کرده و دو پسر به نام های بامداد و هیراد ثمره زندگی مشترک این هنرمند محبوب می باشد.

ساناز بیان نمایشنامه‌ نویس، کارگردان تئاتر و دارای کارشناسی ادبیات نمایشی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی است. او در سال ۱۳۷۲ در مسابقه جهانی نقاشی یونسکو و یونیسف با عنوان زلزله و آمادگی رتبهٔ برتر را کسب کرد.

همسر حمیدرضا آذرنگساناز بیان همسر حمیدرضا آذرنگ

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از حمیدرضا آذرنگ ، پویا امینی ، سپیده خداوردی ، دنیا مدنی ، مونا کرمی ، حمید فرخ نژاد ، معصومه کریمی ، اشکان خطیبی ، امیرمحمد زند ، عباس غزالی ، امید حاجیلی ، المیرا دهقانی ، مهران غفوریان و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

پویا امینی پویا امینی و دوستانش

سپیده خداوردیسپیده خداوردی

همسر حمیدرضا آذرنگ تا بازیگران نوبت لیلی با تولد شهرام شکوهی مبارکدنیا مدنی

مونا کرمی مونا کرمی

حمید فرخ نژادحمید فرخ نژاد و بازیگران نوبت لیلی
همسر حمیدرضا آذرنگمعصومه کریمی

تولد همسر حمیدرضا آذرنگ

همسر حمیدرضا آذرنگاشکان خطیبی

امیرمحمد زندامیرمحمد زند

همسر حمیدرضا آذرنگعباس غزالی
امید حاجیلیامید حاجیلی و احسان خواجه امیری

همسر حمیدرضا آذرنگ تا بازیگران نوبت لیلی با تولد شهرام شکوهی مبارکالمیرا دهقانی

همسر حمیدرضا آذرنگ تا بازیگران نوبت لیلی با تولد شهرام شکوهی مبارکتبریک تولد مهران غفوریان به شهرام شکوهی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس