سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

همسران مجری های مشهور تلویزیون از پدرام کریمی تا لطیفه گودرزی

اشتراک:
همسران مجری های تلویزیون چهره ها
در این مطلب تصاویری زیبا به همراه بیوگرافی کوتاهی و جالبی از همسران مجری های مشهور تلویزیون گردآوری شده که در ادامه مشاهده می کنید.

شاید دوست داشته باشید بیشتر درباره زندگی شحصی چهره های مشهور و مورد علاقه خود در تلویزیون بدانید پس با ما همراه شوید. در ادامه عکس های از همسران مجری های تلویزیون را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسران مجری های تلویزیون

مجری های مشهور تلویزیونی از چهره های شناخته شده و مشهور می باشند که مورد توجه مردم هستند. در ادامه با برخی از مجرهای معروف و خانواده آن ها از جمله پدرام کریمی , محمودرضا قدیریان , المیرا شریفی مقدم , لطیفه گودرزی , نسیم خشنودی , نیما کرمی , مبینا نصیری , محیا اسناوندی , ژیلا صادقی , شهرام شکیبا , رامبد جوان , مهدی توتونچی آشنا می شوید.

همسران مجری های تلویزیونپدرام کریمی و خانواده اش

پدرام کریمی متولد ۲۹ تیر ۱۳۵۹ در تهران می باشد و سر صحنه فیلمبرداری برنامه، خنده بازار با همسرش یاسمن شاه حسینی از طراحان گریم کشورمان آشنا شد. و این آشنایی به ازدواج ختم شد و ثمره ازدواج وی یک پسر به نام آیین است.

محمودرضا قدیریانمحمودرضا قدیریان و همسرش

محمودرضا قدیریان مجری و گوینده و بازیگر ایرانی متولد ۲۰ شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در تهران می باشد و با فرشته آلوسی بازیگر جوان ازدواج کرده است.

المیرا شریفی مقدمالمیرا شریفی مقدم و همسرش

المیرا شریفی مقدم، مجری و گوینده شبکه خبر، در ۱۸ خردادماه سال ۱۳۶۰ در تبریز به دنیا آمده و در تهران بزرگ شده است. وی سال ۱۳۸۲ با داوود عابدی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج، دو فرزند با نام‌ های امیر ابوالفضل و امیرارسلان عابدی است.

نیما کرمینیما کرمی و همسرش

وی در سال ۱۳۸۵ با زینب زارع که یکی از مجریان توانا و محبوب ایرانی هستند. به‌ واسطه اجرا در رادیو آشنا شد. این زوج هنرمند دارای یک دختر به نام نیل و یک پسر به نام نیک هستند. این زوج جزو مهم ترین همسران مجری های تلویزیون در ایران هستند.

آشنایی با مجریان سرشناس

نسیم خشنودینسیم خشنودی

نسیم خشنودی مجری تلویزیون و متولد سال ۱۳۷۳ در تهران می باشد. او در رشته داروسازی تحصیل کرده است و مدرک دکترا دارد .او علاوه بر این کار در تلویزیون هم برنامه اجرا می کند و اجرای برنامه مشق عشق و بوم سفید از کارهای او بوده است. وی ظاهرا ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی و همسرش

لطیفه گودرزی متولد ۲۳ دی ماه ۱۳۶۴ در تهران؛ گوینده خبر تلویزیون ایران است. او دانشجوی دکترای مدیریت رسانه می باشد. پدر ایشان، نادر گودرزی نظامی و در نیروی دریایی مشغول به کار بوده و از جانبازان جنگ تحمیلی می‌باشد. وی علاوه بر گویندگی خبر جوانه ها، در خبر علمی ، فرهنگی و هنری شبکه ۴ به عنوان دبیر مشغول به کار است. ایشان ازدواج کرده و متاهل می باشد.

همسران مجری های مشهور تلویزیون از پدرام کریمی تا لطیفه گودرزیمبینا نصیری و همسرش

وی در روز پنجم اردیبهشت سال ۱۳۶۸ در تهران متولد شد و در اسفند ۹۹ خبر ازدواج، وی با مهدی توتونچی مجری مشهور ورزشی منتشر شد و قبلا شایعات از ازدواج اول این، مجری مطرح شده بود اما هیچ گاه رسانه ای نشده بود.

همسران مجری های تلویزیونمحیا اسناوندی و مجتبی کشاورز

محیا اسناوندی متولد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۹ در تهران می باشد و در ۲۸ تیر سال، ۱۳۹۸ با مجتبی کشاورز تهیه کننده سینما ، تئاتر و تلویزیون ازدواج کرد.

همسران مجری های تلویزیونژیلا صادقی

ژیلا صادقی مجری برنامه های تلویزیونی متولد ۲ شهریور ماه ۱۳۵۲ می باشد و در ۲ خرداد ۱۳۹۵ با محسن رجبی ازدواج کرد. محسن رجبی همسایه وی در منطقه لواسان بودند و در فروردین ۹۴ رسما به خواستگاری رفته است و پس از یکسال در ۱۸ فروردین ۹۵ مراسم بله برون شد و دوم خرداد هم عروسی کردند.

معرفی همسران مجری های تلویزیون

همسران مجری های تلویزیونشهرام شکیبا و همسرش

شهرام شکیبا و همسرش ستاره سادات قطبی که خانم مجری متولد سال ۶۵ است. و شهرام شکیبا متولد سال ۵۱ اما این اختلاف سنی ۱۴ ساله هرگز خدشه ای در زندگی، این زوج ایجاد نکرد و آقا و خانم مجری زندگی عاشقانه با یکدیگر دارند. مهسا ملک مرزبان، همسر سابق وی بود و این زوج سال ۸۵ از هم جدا شدند.

همسران مجری های مشهور تلویزیون از پدرام کریمی تا لطیفه گودرزیرامبد جوان و همسرش

رامبد جوان در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. وی یک خواهر به نام پوپک دارد که ۸ سال از خودش بزرگتر است. او در پیامی قابل تامل خبر ازدواجش با نگار جواهریان را در برنامه سه ستاره احسان علیخانی اعلام کرد. وی قبلا با ماندانا روحی و سحر دولتشاهی ازدواج کرده بود.

همسران مجری های تلویزیونمهدی توتونچی و مبینا نصیری

مهدی توتونچی مجری ورزشی تلویزیون، متولد ۱۴ تیر ۱۳۵۸ در تهران است و دارای لیسانس کامپیوتر و مدرک مربیگری فوتبال B آسیا و سابقه بازی در باشگاه فوتبال الشعب امارات ، در سال ۱۳۸۵ فعالیت های رسانه ای خود را در مطبوعات ورزشی شروع کرد و در سال ۸۸ در شبکه ۳ به عنوان کارشناس رسانه حضور یافت و از ابتدای تاسیس شبکه ورزش در سال ۱۳۹۱ به عنوان مجری برنامه های مختلف به خصوص فوتبال همکاری دارد. وی همسر مبینا نصیری مجری مشهور می باشد.

گردآوری گروه سینما در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس