سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پدر نیلوفر کوخانی تا تولد لادن سلیمانی و تبریک هانیه دختر هنرمندش

اشتراک:
نیلوفر کوخانی چهره ها
از پدر نیلوفر کوخانی با یاد مرجانه گلچین از مادر مرحومش تا تولد لادن سلیمانی و تبریک هانیه غلامی دختر هنرمندش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر جوان کشورمان که در سال های اخیر در سریال های سرجوخه و خانه امن هنرنمایی کرده است با انتشار تصویری تولد پدرش را تبریک گفته است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام با تصاویری از پدر نیلوفر کوخانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

پدر نیلوفر کوخانی

نیلوفر کوخانی متولد ۲ شهریور ۱۳۶۹ در تهران می باشد و دارای مدرک لیسانس ادبیات فارسی است و در زمینه های برنامه ریزی ، دستیاری کارگردان و بازیگری در سینما و تلویزیون فعالیت دارد.

وی فعالیت هنریش را ابتدا از پشت دوربین و به عنوان دستیار کارگردان شروع کرد. تا این که سرانجام در سال ۱۳۹۱ نقش کوتاهی در سریال ستایش ۲ ایفا کرد. او سپس در سال ۱۳۹۵ در سریال چرخ و فلک بازی کرد و پس از نیز در سال ۱۳۹۷ بازیگر نقش، اول در سریال تاریکی شب و روشنایی روز بود که سبب شهرت و محبوبیتش شد.

در کارنامه هنری او می توان به سریال های «چرخ فلک»، «تاریکی شب، روشنایی روز»، «خواب زده» و فیلم سینمایی «دختران زمستان» اشاره کرد و آخرین هنرنمایی وی در تلویزیون سریال های خانه امن و سرجوخه بوده است.

پدر نیلوفر کوخانیپدر نیلوفر کوخانی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از یاسمن معاوی ، رضا اکبرپور ، هانیه غلامی ، نیلوفر کوخانی ، لادن سلیمانی ، مرجانه گلچین ، مریم سلطانی ، میترا رفیع ، ژیلا صادقی ، آنا نعمتی ، محیا اسناوندی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

یاسمن معاوییاسمن معاوی در سریال گیلدخت

رضا اکبرپوررضا اکبرپور در گیلدخت

پدر نیلوفر کوخانی تا تولد لادن سلیمانی و تبریک هانیه دختر هنرمندشهانیه غلامی
لادن سلیمانیتولد لادن سلیمانی

مرجانه گلچینمرجانه گلچین

پدر نیلوفر کوخانی

مریم سلطانیمریم سلطانی

میترا رفیعمیترا رفیع در سریال گیلدخت

ژیلا صادقیژیلا صادقی
پدر نیلوفر کوخانیآنا نعمتی

پدر نیلوفر کوخانیمحیا اسناوندی
پدر نیلوفر کوخانیتبریک هانیه غلامی برای تولد مادر هنرمندش لادن سلیمانی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس