سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جشن تولد برفی سوگل طهماسبی تا پدر مرحوم حمیدرضا آذرنگ

اشتراک:
سوگل طهماسبی چهره ها
از جشن تولد برفی سوگل طهماسبی و پدر مرحوم حمیدرضا آذرنگ تا ستاره سادات قطبی و پسرش با استایل شیک یاسمن معاوی بازیگر سریال گیلدخت و خواهرزاده بانمک لیلا برخورداری بازیگر مشهور ....

بازیگر بی حاشیه و جوان کشورمان تصویری زیبا از خود در یک روز برفی زمستانی به مناسبت ۲۵ بهمن ماه سالروز تولدش را منتشر کرده است. در ادامه استوری های جدید اینستاگرام بازیگران با تصویری از جشن تولد سوگل طهماسبی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی متولد ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ در اهواز، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و فارغ‌ التحصیل کاردانی گرافیک می‌باشد. او از ۸ سالگی تئاتر را به صورت جدی دنبال می‌کرد و در سال اول دبیرستان موفق به دریافت جایزه از جشنواره تئاتر استان خوزستان شده است.

وی با بازی در سریال «روزگار قریب» کیانوش عیاری وارد قاب تلویزیون شد و با بازی در سریال «فاصله‌ها»، «بال‌های خیس» و «مهرآباد» فعالیت خویش را ادامه داده و خوش درخشید و با بازی در سریال «کیمیا» و «گاندو» به شهرت رسید.

او در سال ۱۳۹۴ برای بازی در فیلم «هنگامه» از جشنواره مردمی فیلم عمار موفق به کسب دیپلم افتخار بازیگری شده و در سال ۱۴۰۰ در سومین دوره جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «پاک‌کن» از اعضای هیئت داوران جشنواره بوده است.

خانم بازیگر با انتشار تصویری زیبای زیر در صحفه شخصی اش به بهانه تولدش نوشت : ❄️☃️🎂 #تولدم #۲۵_بهمن #زمستان #🤍❄️

جشن تولد سوگل طهماسبیجشن تولد سوگل طهماسبی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از حمیدرضا آذرنگ ، متین ستوده ، میترا رفیع ، لیلا بوشهری ، ستاره سادات قطبی ، بهاره رهنما ، کاوه سماک باشی ، صبا راد ، لیلا برخورداری ، امیرمحمد زند ، یاسمن معاوی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

جشن تولد برفی سوگل طهماسبی تا پدر مرحوم حمیدرضا آذرنگپدر مرحوم حمیدرضا آذرنگ

متین ستوده متین ستوده
میترا رفیعمیترا رفیع در گیلدخت

لیلا بوشهریلیلا بوشهری

ستاره سادات قطبیستاره سادات قطبی و پسرش

جشن تولد برفی سوگل طهماسبی تا پدر مرحوم حمیدرضا آذرنگبهاره رهنما و دوستش

کاوه سماک باشیکاوه سماک باشی

صبا رادصبا راد

جشن تولد سوگل طهماسبیخواهر زاده لیلا برخورداری
جشن تولد سوگل طهماسبیامیرمحمد زند

جشن تولد سوگل طهماسبییاسمن معاوی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس