جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل مریم مومن تا کودکی شهرزاد کمال زاده در کنار خواهرش

اشتراک:
مریم مومن چهره ها
از استایل مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت با دلتنگی الهام پاوه نژاد برای پدر مرحومش تا کودکی شهرزاد کمال زاده در کنار خواهرش و هدیه تولد سوگل طهماسبی با هدیه روز عشق شبنم قلی خانی از طرف همسرش ...

بازیگر زیباروی کشورمان بعد ارز مدت ها تصاویری از تیپ زیبای خود در صحفه شخصی اش در روز عشق منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از استایل مریم مومن را در پرشین وی مشاهده کنید.

استایل مریم مومن

مریم مومن متولد ۶ مرداد ۱۳۷۷ در اردبیل، بازیگر سینما و تلویزیون است. او اولین‌ بار بازیگری را در یک فیلم کوتاه در سن ۵ سالگی تجربه کرد و در سال ۱۳۹۷ با بازی در نقش فخرالزمان در سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» به شهرت رسید.

داستان سریال «بانوی عمارت» یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می کند. این مجموعه تلویزیونی به تهیه‌ کنندگی مجید مولایی، کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و به قلم احسان جوانمرد؛ محصول سال ۱۳۹۶–۱۳۹۷ صدا و سیما است.

مریم مومن در این سریال نقش «فخرالزمان» خواهر «میرزا اسد شالچی» با بازی رامتین خداپناهی و همسر دوم «شاهزاده ارسلان میرزا قوانلو قاجار» با بازی حسام منظور را بر عهده داشت.

او با بازی در نقش فخرالزمان در سریال «بانوی عمارت» و در اولین تجربه بازیگری توانست نگاه‌ های زیادی را به سمت خود جلب کند.

استایل مریم مومناستایل مریم مومن

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از شهرزاد کمال زاده ، مهشید جوادی ، لیلا برخورداری ، مریم کاویانی ، سوگل طهماسبی ، داریوش سلیمی ، شبنم قلی خانی ، الهام پاوه نژاد ، ژیلا صادقی ، نسرین مقانلو ، داریوش فرضیایی ، مریم مومن و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

شهرزاد کمال زادهکودکی شهرزاد کمال زاده در کنار خواهرش
استایل مریم مومن تا کودکی شهرزاد کمال زاده در کنار خواهرشمهشید جوادی

لیلا برخورداری لیلا برخورداری
استایل مریم مومن تا کودکی شهرزاد کمال زاده در کنار خواهرشمریم کاویانی

سوگل طهماسبیهدیه تولد همسر سوگل طهماسبی
استایل مریم مومناستایل مریم مومن

استایل مریم مومن تا کودکی شهرزاد کمال زاده در کنار خواهرشداریوش سلیمی
استایل مریم مومن تا کودکی شهرزاد کمال زاده در کنار خواهرشهدیه خاص شبنم قلی خانی
الهام پاوه نژادپدر مرحوم الهام پاوه نژاد
استایل مریم مومن تا کودکی شهرزاد کمال زاده در کنار خواهرشژیلا صادقی

نسرین مقانلونسرین مقانلو
داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس