سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خواهر شبنم قلی خانی تا استایل الناز ملک با یاسمن شاه محمدی

اشتراک:
شبنم قلی خانی چهره ها
از خواهر شبنم قلی خانی بازیگر مشهور با بازیگران سریال گیلدخت تا استایل الناز ملک بازیگر سریال سقوط با یاسمن شاه محمدی همسر پدرام کریمی مجری جوان و دورهمی شیک شیدا یوسفی با خانم های بازیگر ...

بازگر مشهور کشورمان تصویری از خواهرش که دکتر می باشد منتشر کرده است و خانم بازیگر یک برادر بزرگتر از خودش نیز دارد. در ادامه عکس های از استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از خواهر شبنم قلی خانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

خواهر شبنم قلی خانی

شبنم قلی‌ خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در شهر تهران متولد شد و فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. او موردتوجه شهریار بحرانی قرار گرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید و به اوج شهرت رسید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفا کرد.

خانم بازیگر در سال ۸۶ ازدواج نمود و حاصل ازدواج او یک دختر به نام شانا است که متولد استرالیا می باشد و ایشان به غیر از رشته بازیگری، کارگردانی را نیز دنبال می کند.

وی بهترین بازیگر زن تلویزیونی در سال ۱۳۹۵ به انتخاب مردم در برنامه تلویزیونی سین مثل سریال برای سریال هشت و نیم دقیقه بوده و برای بازی در مجموعه های تلویزیونی نردبام آسمان و پنج کیلومتر تا بهشت نیز مورد تشکر و قدردانی قرار گرفت.

خواهر شبنم قلی خانیخواهر شبنم قلی خانی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از  شیوا خسرومهر، میترا رفیع ، داریوش سلیمی ، مجید خراطها ، شیدا یوسفی ، یاسمن شاه محمدی ، مهشید جوادی ، الهام پاوه نژاد ، یاسمن معاوی ، الناز ملک و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

شیوا خسرومهرشیوا خسرومهر و مهشید جوادی
میترا رفیعمیترا رفیع

داریوش سلیمیداریوش سلیمی

مجید خراطهامجید خراطها

شیدا یوسفیشیدا یوسفی و دوستانش
خواهر شبنم قلی خانیتولد خواهر شبنم قلی خانی
  یاسمن شاه محمدی یاسمن شاه محمدی

مهشید جوادیمهشید جوادی و شیوا خسرومهر
الهام پاوه نژاد الهام پاوه نژاد
یاسمن معاوییاسمن معاوی بازیگر سریال گیلدخت

الناز ملکاستایل شیک الناز ملک بازیگر سریال سقوط

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس