جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کیک تولد مهشید جوادی در نمایش شجاع تا مونا کرمی و دوستانش

اشتراک:
مهشید جوادی چهره ها
از کیک خاص جشن تولد مهشید جوادی با گریم نمایش شجاع با استایل سامان صفاری در جشنواره داکا بنگلادش تا دورهمی مونا کرمی و دوستانش با پسر کوچک ستاره سادات قطبی و استایل شیک نیلوفر پارسا ....

بازیگر مشهور کشورمان که با سریال های تلویزیونی به اوج شهرت رسید این روزها نمایش شجاع را در بر روی صحنه برده است و به مناسبت تولدش جشنی برگزار شده است. در ادامه عکس های از استوری اینستاگرام با تصویری از تولد مهشید جوادی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد مهشید جوادی

مهشید جوادی متولد ۲ بهمن ۱۳۷۴ در ارومیه می باشد و دارای تحصیلات لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد است. وی در اولین تجربه خود در مقابل دوربین جواد افشار و سریال پرمخاطب آنام قرار گرفت و با این سریال و کارهای بعدیش از جمله بچه مهندس به شهرت رسید.

قبل از بازیگری در زادگاهش ارومیه تئاترهای زیادی بازی کرده است و در سال ۹۲ برای اجرای تئاتر به تهران آمد و در تهران برای سریال های تلویزیونی انتخاب شد. هم چنین در سال ۱۳۹۵ برای ایفای نقش در سریال دریا انتخاب شده است. همچنین سریال دریا توانست او را به قله موفقیت نزدیک تر کند.

وی هم چنین در فیلم “فرود هشتم” و سریال های “نوار زرد ۲″، “بچه مهندس ۴″، “بچه مهندس ۳″، “راه و بیراه”، “عمودی ها” و … نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

تولد مهشید جوادیکیک متفاوت جشن تولد مهشید جوادی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مریم سلطانی ، عباس غزالی ، سرنا امینی ، شبنم قلی خانی ، مونا کرمی ، سامان صفاری ، فقیهه سلطانی ، ستاره سادات قطبی ، نیلوفر پارسا ، مریم کاویانی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مریم سلطانیمریم سلطانی
  عباس غزالی عباس غزالی

سرنا امینیسرنا امینی

شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی و دوستش

مونا کرمیمونا کرمی در کنار دوستانش
تولد مهشید جوادیتولد مهشید جوادی

سامان صفاری سامان صفاری در جشنواره داکا در بنگلادش
فقیهه سلطانیفقیهه سلطانی

ستاره سادات قطبیپسر بانمک ستاره سادات قطبی

نیلوفر پارسااستایل شیک نیلوفر پارسا
  مریم کاویانیمریم کاویانی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس