پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کودکی فرزاد فرزین تا هنرمندان در جشن تولد آرتا پسر سروش محمدزاده

اشتراک:
فرزاد فرزین چهره ها
از کودکی فرزاد فرزین به مناسبت تولدش با تبریک تولد پوریا پورسرخ تا هنرمندان در جشن تولد آرتا پسر سروش محمدزاده را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

خواننده مشهور کشورمان که به جز عرصه موسیقی در زمینه بازیگری نیز فعال می باشد در تیرماه سال ۶۰ متولد شده و به همین مناسبت ویدیویی از دوران خردسالی خود منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصاویری از کودکی فرزاد فرزین را در پرشین وی مشاهده کنید.

کودکی فرزاد فرزین

فرزاد فرزین متولد ۳ تیر ۱۳۶۰ در تهران است. و در سال ۱۳۸۵ با نقش آفرینی در فیلم پسران آجری به کارگردانی مجید قاری زاده، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری سینما کسب کرد.

این خواننده جوان در خانواده ای کم جعیت متولد شده است. او تنها یک خواهر بزرگتر از خود به نام نیلوفر دارد. پدر او مشاور وزیر سابق راه و ترابری و مادرش نیز از کارمندان ثبت احوال بود که سابقه ریاست هم دارد و همسر او شیوا کاکاخانی می باشد.

وی به‌ جز خوانندگی در آلبوم‌ هایش، ترانه‌ سرایی و تنظیم‌ کنندگی هم کرده‌ است. با حضور در سریال عاشقانه سال ۹۵ به کارگردانی منوچهر هادی در دو نقش، استعداد خود را به نمایش گذاشت. ایشان در سال ۹۸ نیز در سریال مانکن حضور موفقی را تجربه کرد و بعد از ان در ملکه گدایان هنرنمایی کرد.

کودکی فرزاد فرزینکودکی فرزاد فرزین

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مونا کرمی ، لیلا بلوکات ، سپیده خداوردی ، سمیرا حسینی ، دنیا مدنی ، هلیا امامی ، علی شادمان ، پدرام کریمی ، ویدا جوان ، نیما شاهرخ شاهی ، سیما خضرآبادی ، امیرحسین آرمان ، فرزاد فرزین و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مونا کرمیمونا کرمی

لیلا بلوکاتلیلا بلوکات
سپیده خداوردیسپیده خداوردی
کودکی فرزاد فرزین تا هنرمندان در جشن تولد آرتا پسر سروش محمدزادهسمیرا حسینی و دوستش
دنیا مدنیدنیا مدنی و مادرش

هلیا امامیهلیا امامی

کودکی فرزاد فرزین

علی شادمانعلی شادمان

پدرام کریمیپدرام کریمی و پسرش در جشن تولد پسر سروش محمدزاده

ویدا جوانویدا جوان

نیما شاهرخ شاهیتبریک نیما شاهرخ شاهی به پوریا پورسرخ
سیما خضرآبادیسیما خضرآبادی

امیرحسین آرمانامیرحسین آرمان

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس