سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تولد هدیه تهرانی با پوریا پورسرخ تا استایل محمدرضا گلزار و دوستش

اشتراک:
هدیه تهرانی چهره ها
از تبریک تولد هدیه تهرانی با پوریا پورسرخ و استایل شیک لیلا بلوکات تا استایل محمدرضا گلزار و دوستش در کنار ماشین لاکچری را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

سوپراستار سینمای ایران در تیرماه سال ۵۱ در تهران متولد شد و دوستان همکارش زادروز این ستاره را تبریک گفته اند. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از تبریک های تولد هدیه تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد هدیه تهرانی

هدیه تهرانی متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران، بازیگر ایرانی است. اولین بار وی برای بازی در فیلم روز واقعه انتخاب شد، اما بعدها لادن مستوفی جای او را گرفت. کیانوش عیاری هم او را برای بازی در بودن یا نبودن انتخاب کرد که بعدها عسل بدیعی به جای او برگزیده شد.

اما سرانجام مسعود کیمیایی او را برای فیلم سلطان انتخاب کرد و وارد سینمای حرفه‌ای شد. او برای فیلم های «چهارشنبه سوری» و «قرمز» برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن شده است.

یکی از بهترین نقش آفرینی اش که منجر به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و تندیس زرین جشن خانهٔ سینما شد و تحسین نویسندگان و منتقدان را در پی داشت، بازی بیادماندنی او در چهارشنبه سوری بود.

وی در فیلم های سینمایی بسیاری هم چون قرمز، کاغذ بی خط، خانه ای روی آب، هفت دقیقه تا پاییز، پل چوبی و بدون تاریخ بدون امضا حضور داشته است.

تولد هدیه تهرانیتبریک تولد هدیه تهرانی توسط محسن کیایی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از محمدرضا گلزار ، مصطفی کیایی ، شیوا طاهری ، حسین سلیمانی ، لیلا بلوکات ، امیرحسین آرمان ، امیرعلی دانایی ، منوچهر هادی ، صابر ابر ، مه لقا باقری ، معصومه کریمی ، مهتاب ثروتی ، محسن کیایی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

محمدرضا گلزارمحمدرضا گلزار و دوستش
شیوا طاهریشیوا طاهری
حسین سلیمانیحسین سلیمانی

لیلا بلوکاتلیلا بلوکات
امیرحسین آرمانامیرحسین آرمان
شیوا طاهریتبریک تولد هدیه تهرانی توسط مصطفی کیایی

امیرعلی داناییامیرعلی دانایی و پوریا پورسرخ

منوچهر هادی منوچهر هادی

صابر ابرصابر ابر
تولد هدیه تهرانی با پوریا پورسرخ تا استایل محمدرضا گلزار و دوستشمه لقا باقری
معصومه کریمیمعصومه کریمی
مهتاب ثروتیمهتاب ثروتی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس