دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کودکی محمدرضا گلزار و برادرش بردیا تا امیر برادر آزاده مهدی زاده

اشتراک:
محمدرضا گلزار چهره ها
از کودکی محمدرضا گلزار و برادرش بردیا در گذر زمان با تسلیت مهران غفوریان به هوتن شکیبا برای درگذشت مادربزرگش تا امیر برادر آزاده مهدی زاده و میترا رفیع بازیگر سریال گیلدخت با دیدار نیلوفر پارسا و شهرزاد کمال زاده .....

بازیگر و خواننده مشهور تصویری در کنار برادرش بردیا که رابطه نزدیکی با وی دارد در گذر زمان در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از کودکی محمدرضا گلزار را در پرشین وی مشاهده کنید.

کودکی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد است بجز بازی، نوازنده گیتار و پرکاشن است، وارد خوانندگی شده و مدل تبلیغاتی هم می باشد.

پدرش اهل تبریز و مهندس و مادرش تهرانی و خانه دار است، یک برادر به نام علیرضا مهندس عمران، یک خواهر به نام آتوسا مترجم زبان آلمان و برادری کوچک به نام بردیا مترجم زبان انگلیسی دارد.

ایشان سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتاریست به گروه موسیقی آریان ملحق شد و علاوه بر گیتار، به سازهای ارگ و پرکاشن نیز مسلط است و سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی سام و نرگس بازیگری را تجربه کرد. گلزار مدتی به عنوان والیبالیست در تیم های استان تهران، پارس خودرو، شیشه و گاز و دیهیم حضور داشته است.

او ابتدا گروه موسیقی دارکوب را با همکاری همایون نصیری و دیگران تاسیس کرد سپس گروه موسیقی خود را با نام rezzar (مخفف رضا گلزار) ثبت کرد.

کودکی محمدرضا گلزارکودکی محمدرضا گلزار و برادرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از میترا رفیع ، نیلوفر پارسا ، لادن سلیمانی ، ژیلا صادقی ، ستاره حسینی ، نوید محمدزاده ، آزاده مهدی زاده ، مهران غفوریان ، امیرمحمد زند ، امیرعلی دانایی ، ستاره سادات قطبی ، محمدرضا گلزار و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

میترا رفیعمیترا رفیع در گیلدخت

نیلوفر پارسانیلوفر پارسا و شهرزاد کمال زاده
لادن سلیمانیلادن سلیمانی

کودکی محمدرضا گلزار و برادرش بردیا تا امیر برادر آزاده مهدی زادهژیلا صادقی

ستاره حسینیستاره حسینی
نوید محمدزاده نوید محمدزاده و احمد مهران فر
آزاده مهدی زادهآزاده مهدی زاده
مهران غفوریان مهران غفوریان

  امیرمحمد زند امیرمحمد زند

امیرعلی داناییامیرعلی دانایی
ستاره سادات قطبیستاره سادات قطبی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
چهره ها
بیشتر >
فرادرس