جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کودکی نفس بازغی تا استایل دخترانه مه لقا مینوش زاد و سلفی گلزار

اشتراک:
نفس بازغی و پدرش چهره ها
کودکی نفس بازغی با دورهمی پدرام کریمی و منوچهر هادی با فرزندانشان تا استایل دخترانه مه لقا مینوش زاد و سلفی گلزار با تبریک روز دختر چهره های مشهور و نیوشا ضیغمی با استایل زیبای کردی در سنندج ....

مستانه مهاجر تدوین گر مطرح کشورمان که همسر سابق بازیگر جذاب پژمان بازغی می باشد ثمره زندگی مشترکش با وی یک دختر زیبا به نام نفس می باشد. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از کودکی نفس بازغی را در پرشین وی مشاهده کنید.

کودکی نفس بازغی

پژمان بازغی ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در یک خانواده ۵ نفره در تهران متولد شد. اصل و ریشه خانوادگی اش به شمال ایران و به شهر لاهیجان بر می گردد.

وی با مستانه مهاجر در سال ۱۳۸۶ با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۱۳۸۷ صاحب دختری به نام نفس شدند و این زوج از یکدیگر جدا شده اند.

ایشان پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می گردد و از همانجا با سینما آشنا می شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید زیم خواه باز می کند.

پس از آن به استخدام آژانس دوستی در می آید و به مدت ۲ سال همراه بازیگران خوب این مجموعه علی تاخصوص مرحوم حسین پناهی به ایفای نقش می پردازد. بعد از آژانس به سراغ جوانی مجید قاریزاده می رود و با مسعود جعفر جوزانی به بلوغ می رسد پس از آن به گروه ویژه مهرداد خوشبخت می پیوندد و گمگشته اش را با رامبد جوان پیدا می کند.

کودکی نفس بازغیکودکی نفس بازغی
کودکی نفس بازغیمستانه مهاجر و دخترش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نیوشا ضیغمی ، مریم موسویان ، مه لقا مینوش زاد ، لیلا بلوکات ، شهرزاد کمال زاده ، محمدرضا گلزار ، پدرام کریمی ، مریم وطن پور ، سارا والیانی ، هلیا امامی ، مستانه مهاجر و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نیوشا ضیغمینیوشا ضیغمی

کودکی نفس بازغی تا استایل دخترانه مه لقا مینوش زاد و سلفی گلزارمریم موسویان
مه لقا مینوش زادمه لقا مینوش زاد

لیلا بلوکاتلیلا بلوکات و دوستش
کودکی نفس بازغی تا استایل دخترانه مه لقا مینوش زاد و سلفی گلزارشهرزاد کمال زاده

کودکی نفس بازغی تا استایل دخترانه مه لقا مینوش زاد و سلفی گلزارمحمدرضا گلزار
پدرام کریمی پدرام کریمی
کودکی نفس بازغی تا استایل دخترانه مه لقا مینوش زاد و سلفی گلزارمریم وطن پور

کودکی نفس بازغی تا استایل دخترانه مه لقا مینوش زاد و سلفی گلزارسارا والیانی

کودکی نفس بازغی تا استایل دخترانه مه لقا مینوش زاد و سلفی گلزارهلیا امامی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس