پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

محیا اسناوندی و خواهرش به وقت کودکی تا پدرام کریمی و همسرش

اشتراک:
محیا اسناوندی چهره ها
از محیا اسناوندی و خواهرش به وقت کودکی با استایل دریا مرادی دشت بعد از زایمان تا پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی با مهران غفوریان و دخترش بعد از قهرمانی پرسپولیس با حسین ماهینی فوتبالیست مشهور ....

مجری جوان کشورمان به مناسبت تولد خواهر بزرگترش تصویری از کودکی وی در کنار خودش در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از محیا اسناوندی و خواهرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

محیا اسناوندی و خواهرش

محیا اسناوندی در ۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۶۹ در تهران متولد شده است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته میکروبیولوژی می باشد. وی دوره های آموزش بازیگری و دوره های فن بیان را نزد میکائیل شهرستانی، وحید جلیلوند و علیرضا معینی سپری کرده است.

شهرت و محبوبیت او به دلیل حضور در برنامه ی مثبت من در سال ۸۵ بود، او در ۲۷۰ قسمت این برنامه حضور داشت و بین نسل نوجوان و جوان محبوب شد و برنامه اش طرفدار پیدا کرد.

او تجربه بازی در سریال‌ های “روزهای بهتر”، “نامه آخر”، “دستت را به من بده” و فیلم سینمایی “دم سرخ‌ ها” و هم چنین اجرای برنامه “صبح بخیر” را داشته است.

گفتنی است وی در ۲۴ تیر ۱۳۹۸ با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر ازدواج خود را با «مجتبی کشاورز» اعلام کرد. همسر وی مجتبی کشاورز از تهیه‌ کنندگان مطرح برنامه‌ های تلویزیونی است و از معروف‌ ترین برنامه‌ های او می‌ توان «دعوت» را نام برد.

محیا اسناوندی و خواهرشمحیا اسناوندی و خواهرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نسیم ادبی ، دریا مرادی دشت ، لیلا بلوکات ، شهرزاد کمال زاده ، محیا اسناوندی ، داریوش فرضیایی ، نیما شعبان نژاد ، بابک جهانبخش ، دانیال عبادی ، مهران غفوریان ، یاسمن شاه حسینی ، مریم وطن پور و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

نسیم ادبینسیم ادبی

دریا مرادی دشتدریا مرادی دشت

لیلا بلوکاتلیلا بلوکات با وحید آقاپور

شهرزاد کمال زادهشهرزاد کمال زاده
داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی و دوستانش

نیما شعبان نژادنیما شعبان نژاد

محیا اسناوندی و خواهرش به وقت کودکی تا پدرام کریمی و همسرشبابک جهانبخش

دانیال عبادیدانیال عبادی

محیا اسناوندی و خواهرش به وقت کودکی تا پدرام کریمی و همسرشمهران غفوریان و دخترش با حسین ماهینی
محیا اسناوندی و خواهرش به وقت کودکی تا پدرام کریمی و همسرشیاسمن شاه حسینی و همسرش پدرام کریمی

مریم وطن پورمریم وطن پور
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس