جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کودکی صحرا اسدالهی تا محمود دینی در کنار دختر و نوه اش

اشتراک:
صحرا اسدالهی چهره ها
از کودکی صحرا اسدالهی با سلفی زیبای نیکی مظفری تا محمود دینی در کنار دختر و نوه اش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر جوان کشورمان تصویری بانمک از دوران خردسالی خود در حال رقص و شادی را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از کودکی صحرا اسدالهی را در پرشین وی مشاهده کنید.

کودکی صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهی متولد ۲۷ مرداد ۱۳۷۰ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است که تجربه کارگردانی مستند و فیلم کوتاه را هم دارد. او دانشجوی رشته کارگردانی در مقطع فوق لیسانس دانشگاه سوره می‌ باشد و بازیگری را نزد سمندریان از تئاتر آغاز کرد.

ایشان هر سال چندین اجرا در تئاتر دارد و کسب سه جایزه در عرصه بازیگری تئاتر را کارنامه خود به ثبت رسانده است. خانم بازیگر دو فیلم مستند داستانی بلند ساخته که ۱۳ جایزه بین‌المللی و ۱۷ نامزدی را کسب کرده است.

وی برای فیلم «تست دوربین» توانست جایزه بهترین کارگردانی را از فستیوال wind آمریکا، black moon غنا و ورشوی لهستان… و چندین جایزه‌ جهانی را از آن خود کند و بازیگری در سینما را در سال ۱۳۹۴ به صورت حرفه‌ای با بازی در فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی شروع کرد.

کودکی صحرا اسدالهیکودکی صحرا اسدالهی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از نیکی مظفری ، محمدرضا گلزار ، مریم کاویانی ، امیر غفارمنش ، محمود دینی ، صحرا اسدالهی ، نیما شاهرخ شاهی ، امیرحسین رستمی ، علی ضیاء ، حسام منظور ، نورا هاشمی ، مجید واشقانی ، نرگس محمدی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

کودکی صحرا اسدالهی تا محمود دینی در کنار دختر و نوه اشنیکی مظفری

محمدرضا گلزارمحمدرضا گلزار و دوستش

مریم کاویانیمریم کاویانی

امیر غفارمنش امیر غفارمنش

محمود دینیمحمود دینی در کنار دختر و نوه اش
کودکی صحرا اسدالهینیما شاهرخ شاهی

کودکی صحرا اسدالهی

کودکی صحرا اسدالهیامیرحسین رستمی

کودکی صحرا اسدالهیعلی ضیاء
کودکی صحرا اسدالهیحسام منظور در اکران فیلم طلا خون

کودکی صحرا اسدالهینورا هاشمی و بازیگران تئاتر
کودکی صحرا اسدالهیمهشید جوادی

نرگس محمدیدوستان نرگس محمدی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس