جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

کودکی شهرزاد کمال زاده تا آیسان سقوط با خواهرزاده لیلا برخورداری

اشتراک:
شهرزاد کمال زاده چهره ها
از کودکی شهرزاد کمال زاده بازیگر جذاب سینما و تلویزیون با سلفی خاص کیسان دیباج تا آیسان در سریال سقوط با خواهرزاده لیلا برخوداری و میترا رفیع بازیگر سریال گیلدخت و تیپ زیبای چادری ستاره سادات قطبی ...

بازیگر مشهور و زیباروی کشورمان تصویری زیبا از دوران خردسالی خود منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام چهره های مشهور ایرانی با تصویری از کودکی شهرزاد کمال زاده را در پرشین وی مشاهده کنید.

کودکی شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد ۷ فروردین ماه سال ۱۳۶۴ در تهران می باشد و فارغ التحصیل رشته کامپیوتر است و در فروردین ماه ۱۴۰۱ خبر از ازدواجش را رسانه ای کرده است.

وی با بازی در سریال هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری نخستین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد و در سال ۱۳۸۳ با بازی نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد عالم سینما شد.

او پس از چندین سال حضور در تلویزیون و سینمای ایران، در سال ۱۳۹۱ با پخش سریال راه طولانی به شهرت رسید. روزگاری عشق و خیانت، عقاب صحرا، سپید و سیاه، آرام می گیریم، بچه های نسبتاً بد و شبهای برره از دیگر آثاری هستند که کمال زاده در آن ها نقش آفرینی داشته است.

کودکی شهرزاد کمال زادهکودکی شهرزاد کمال زاده

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از  الناز ملک ، میترا رفیع ، لیلا برخورداری ، کیسان دیباج ، فرزاد فرزین ، یاسمن شاه محمدی ، کاوه سماک باشی ، نسیم ا دبی ، هانیه غلامی ، ستاره سادات قطبی ، نفیسه روشن ، شهرزاد کمال زاده ، صبا راد و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

الناز ملکالناز ملک در نقش آیسان در سریال سقوط

میترا رفیعمیترا رفیع در گیلدخت

لیلا برخوداریخواهرزاده لیلا برخوداری

کیسان دیباج کیسان دیباج
کودکی شهرزاد کمال زاده تا آیسان سقوط با خواهرزاده لیلا برخورداریفرزاد فرزین

یاسمن شاه محمدییاسمن شاه محمدی
کودکی شهرزاد کمال زاده تا آیسان سقوط با خواهرزاده لیلا برخورداریکاوه سماک باشی در سریال پس از آزادی
هانیه غلامیجشن تولد هانیه غلامی

نسیم ادبینسیم ادبی

کودکی شهرزاد کمال زادهحال و هوای ستاره سادات قطبی
کودکی شهرزاد کمال زادهعکس هنری نفیسه روشن در مشهد

کودکی شهرزاد کمال زادهصبا راد
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس