شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خالکوبی مهران غفوریان برای تولد دخترش تا شهرزاد کمال زاده در شوش

اشتراک:
مهران غفوریان چهره ها
از خالکوبی مهران غفوریان برای تولد 4 سالگی دخترش هانا و سریک اسب سردار آزمون تا شهرزاد کمال زاده در شوش و استایل سولماز حصاری و مخاطب خاص میترا رفیع با بازیگران سریال چشم بندی در یک قاب ....

بازیگر و کارگردان مطرح طنز کشورمان به بهانه چهار سالگی دخترش هانا که به تازگی تولدش را جشن گرفته تتوی به اسم دخترش روی بازوی خود حک کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصویری از خالکوبی مهران غفوریان را در پرشین وی مشاهده کنید.

خالکوبی مهران غفوریان

مهران غفوریان متولد سوم شهریور ماه سال ۱۳۵۳ در شهر تهران، هنرپیشه، کمدین، فیلمنامه نویس، کارگردان و مجری اهل ایران است که با بازی در مجموعه‌ های تلویزیونی «نوروز ۷۵» و «گل‌های ۷۶» چهره اش در دنیای بازیگری شناخته شد و در سال ۱۳۸۰ با سریال طنز «زیر آسمان شهر»، به اوج شهرت رسید.

او بیشتر شهرت خود را مدیون نقش آفرینی در فیلم‌ های طنز و کمدی است، از سال ۱۳۷۷ نیز با مجموعه تلویزیونی «گل‌ های ۷۷» فعالیت خود را به عنوان کارگردان در این زمینه آغاز کرد.

گفتنی است برای تتوی بازیکنان حتی جریمه هم در نظر گرفته شد اما هم چنان بعضی از فوتبالیست‌ ها تتو دارند. آخرین شخصی که به تتوی فوتبالیست‌ ها واکنش نشان داده،مهران غفوریان بازیگر تلویزیون و سینما است.

وی درباره تتوی فوتبالیست‌ ها به روزنامه نود گفت: «بازیکنان ایرانی از نظر خالکوبی به سطح اول فوتبال دنیا نزدیک شده‌ اند!»

خالکوبی مهران غفوریانخالکوبی مهران غفوریان
خالکوبی مهران غفوریانهانا دختر آقای بازیگر

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از میترا رفیع ، مهشید جوادی ، راحله امینیان ، داریوش سلیمی ، سید علی صالحی ، پریناز ایزدیار ، شهرزاد کمال زاده ، سردار آزمون ، مهران غفوریان ، هانا غلامی ، الهه حصاری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

میترا رفیعمیترا رفیع
مهشید جوادیمهشید جوادی
راحله امینیانراحله امینیان
داریوش سلیمیداریوش سلیمی و بازیگران چشم بندی
خالکوبی مهران غفوریان برای تولد دخترش تا شهرزاد کمال زاده در شوشسید علی صالحی
پریناز ایزدیارپریناز ایزدیار
خالکوبی مهران غفوریان برای تولد دخترش تا شهرزاد کمال زاده در شوششهرزاد کمال زاده در شوش
 سردار آزمونعکس سریک اسب سردار آزمون
خالکوبی مهران غفوریان برای تولد دخترش تا شهرزاد کمال زاده در شوشهانیه غلامی
الهه حصاریالهه حصاری

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس