دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مادر محسن کیایی و دایی مرحوم مریم معصومی تا تیراندازی هانیه غلامی

اشتراک:
محسن کیایی چهره ها
از مادر مرحوم محسن کیایی با اولین سالروز درگذشت پدر پویا امینی و دایی مرحوم مریم معصومی تا تیراندازی هانیه غلامی و مرجانه گلچین بازیگر سریال چشم بندی با علی دایی در کنار سینا مهراد و برادرش ساعد سهیلی ...

بازیگر و نویسنده مشهور کشورمان با انتشار تصویری از مادرش که چند سال قبل در همین ایام فوت کرده را در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از بازیگرام با تصاویری از مادر محسن کیایی را در پرشین وی مشاهده کنید.

مادر محسن کیایی

محسن کیایی، بازیگر و نویسنده ایرانی، متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است. وی از سال ۱۳۸۸ فعالیت حرفه ای خود را در عرصه بازیگری آغاز نمود. محسن کیایی برادر مصطفی کیایی کارگردان سینما است.

او فارغ‎ التحصیل رشته‎ بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی سابقه نقش آفرینی در آثاری همچون بعد از ظهر سگی سگی، ضد گلوله، خط ویژه، عصر یخبندان، ساخت ایران ۲، خوب بد زشت، بارکد، سد معبر، یک روز بخصوص، نقطه کور، ایستگاه اتمسفر، آستیگمات، در وجه حامل، لونه زنبور، چهارراه استانبول، جشن دلتنگی، ماجرای نیمروز ۲ : رد خون، مطرب، هم گناه، تا ابد، بی صدا حلزون، روز بلوا، نگهبان شب و دینامیت را در کارنامه هنری خود دارد.

مصطفی برادر وی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۳ در مرکز آموزش فیلم سازی اداره ارشاد کرج آغاز کرد و از سال ۱۳۷۶ همزمان با تحصیل در رشته فیلم سازی در دانشگاه بعنوان دستیار کارگردان در مجموعه‌ های تلویزیونی و سینمایی مشغول به کار شد.

مادر محسن کیاییمادر محسن کیایی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پویا امینی , سید علی صالحی , شیدا یوسفی , شاهد احمدلو , مریم خدارحمی , محسن کیایی , مهشید جوادی , مریم معصومی , سینا مهراد , سامان صفاری , راحله امینیان , هانیه غلامی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

پویا امینیپویا امینی و پدر مرحومش
 سید علی صالحیسید علی صالحی

شیدا یوسفی شیدا یوسفی
شاهد احمدلوشاهد احمدلو

مریم خدارحمیمریم خدارحمی
مادر محسن کیاییمادر محسن کیایی و کودکی پسر بازیگرش
مهشید جوادیمهشید جوادی
مریم معصومیمریم معصومی
سینا مهرادسینا مهراد در کنار علی دایی و برادرش
سامان صفاریسامان صفاری در قطع فوری
راحله امینیان راحله امینیان
هانیه غلامیهانیه غلامی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس