مهدی قایدی و همسرش کنار سفره هفت سین تا تولد بهرنگ علوی با بابک جهانبخش

اشتراک:
مهدی قایدی و همسرش کنار سفره هفت سین تا تولد بهرنگ علوی با بابک جهانبخش چهره ها
مهدی قایدی و همسرش کنار سفره هفت سین با شبنم قلی خانی با همسر و مادرش تا تولد بهرنگ علوی با بابک جهانبخش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

فوتبالیست جوان و پر حاشیه سابق استقلالی ها که در دبی زندگی می کند شایعه دستگیری اش در ایران مطرح شده و گفته می شود این خبر دروغ بوده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصویری از مهدی قایدی و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

مهدی قایدی و همسرش

روز گذشته در فضای مجازی و چند کانال تلگرامی شایعه‌ ای در خصوص دستگیری مهدی قایدی با خانمش در تهران منتشر شد و حالا این بازیکن در لایو اینستاگرام نشان داد چنین شایعه‌ای درست نبوده است.

در واقع این فوتبالیست با انتشار این لایو از امارات نشان داد نه در ایران است و نه دستگیر شده است.

این فوتبالیست جوان متولد ۱۴ آذر ۱۳۷۷ در بوشهر، فوتبالیست پست مهاجم است. با ۱۶۶ سانتی متر قد از ۱۰ سالگی فوتبال را شروع کرد حالا در پست وینگر و مهاجم بازی می‌کند که با القاب باشو و نیما ایرانی معروف است.

ستاره سابق استقلالی ها که در الاهلی امارات دوران پرفراز و نشیبی را سپری می کند، از یک تیم پرتغالی پیشنهاد دارد و می خواهد در پایان فصل از الاهلی جدا شده و زندگی ورزشی جدیدی را در قاره سبز آغاز کند و دوست دارد مثل همشهری‌ اش مهدی طارمی پیشرفت کرده و در تیم‌های مطرح اروپایی بازی کند.

مهدی قایدی و همسرشمهدی قایدی و همسرش ستاره

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از ساره بیات ، مجید صالحی ، المیرا دهقانی ، مهدی قایدی ، حمید گودرزی ، امیرعلی دانایی ، شبنم قلی خانی ، اشکان خطیبی ، مریم خدارحمی ، بهنوش بختیاری ، نجمه جودکی ، امید حاجیلی ، مونا کرمی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ساره بیاتساره بیات

مجید صالحیمجید صالحی
  المیرا دهقانیالمیرا دهقانی
 حمید گودرزیحمید گودرزی
  امیرعلی داناییامیرعلی دانایی

شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی

مهدی قایدی و همسرش

اشکان خطیبیاشکان خطیبی در خاتون

مهدی قایدی و همسرشمریم خدارحمی

مهدی قایدی و همسرشبهنوش بختیاری
مهدی قایدی و همسرشنجمه جودکی

مهدی قایدی و همسرشامید حاجیلی

مهدی قایدی و همسرشمونا کرمی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی