مینا وحید و برادرش تا مادرشوهر فرشته حسینی با دختر مستانه مهاجر

اشتراک:
مینا وحید و برادرش تا مادرشوهر فرشته حسینی با دختر مستانه مهاجر چهره ها
از مینا وحید و برادرش میلاد و دیدار فرشته حسینی و مادرشوهرش با نفس بازغی دختر مستانه مهاجر را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر جوان و پرحاشیه سریال برف بی صدا می بارد تصویری در کنار برادر خود میلاد را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از مینا وحید و برادرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

مینا وحید و برادرش

مینا وحید متولد ۱۷ مرداد ۱۳۶۶ در رشت، بازیگر است. فارغ التحصیل فوق لیسانس تئاتر از دانشگاه هنر و بازیگری است، یک خواهر و یک برادر بنام میلاد دارد، از تئاتر دانشجویی شروع کرده و حالا در این عرصه صاحب نام است.

وی فعالیت خود را از زمان دانشجویی با تئاتر آغاز کرد بعدها از طریق یکی از دوستان نویسنده اش به یک کار سینمایی معرفی شد اما بخاطر استرس زیاد در اولین تست رد شد.

بعدها با تله فیلم تلویزیونی ساعت به وقت صقر در سال ۱۳۹۰ به کارگردانی احمد موذنی بود که در عید نوروز آن سال از شبکه یک به نمایش درآمد. بعد از اولین تجربه با ساعت به وفت صفر در تله فیلم حنا نقش اول بازی کرد اما این بازی چندان دیده نشد.

او به تازگی در سریال های افرا و برف بی صدا می بارد هنرنمایی کرده است و با حضور در کنسرت گروه ماکان بند حسابی حاشیه ساز شده بود.

مینا وحید و برادرشمینا وحید و برادرش میلاد

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مینا وحید ، الهام طهموری ، مستانه مهاجر ، ساقی حاجی پور ، محمدرضا گلزار ، پدرام شریفی ، مونا کرمی ، عاطفه رضوی ، آناهیتا همتی ، امیرحسین رستمی ، داریوش فرضیایی ، نوید محمدزاده ، نیلوفر کوخانی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

الهام طهموریالهام طهموری

مستانه مهاجرنفس دختر مستانه مهاجر

ساقی حاجی پورساقی حاجی پور در کنسرت
محمدرضا گلزارمحمدرضا گلزار با علی دایی و وحید شمسایی

پدرام شریفیپدرام شریفی
مونا کرمیمونا کرمی و سوگل طهماسبی

مینا وحید و برادرش

عاطفه رضویعاطفه رضوی
مینا وحید و برادرشآناهیتا همتی

مینا وحید و برادرشامیرحسین رستمی
مینا وحید و برادرشداریوش فرضیایی

مینا وحید و برادرشخانواده نوید محمدزاده
مینا وحید و برادرشنیلوفر کوخانی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی