سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

محمد علیزاده و خواهرش تا تولد گلشیفته فراهانی با ترلان پروانه مبارک

اشتراک:
محمد علیزاده چهره ها
از محمد علیزاده و خواهرش با حمیدرضا آذرنگ در مستوران تا تولد گلشیفته فراهانی با ترلان پروانه و حامد آهنگی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

خواننده مشهور کشورمان تصویری در کنار خواهر خود در صحفه شخصی اش منتشر کرده که در فضای مجازی خبرساز شده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام بازیگران با تصویری از محمد علیزاده و خواهرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

محمد علیزاده و خواهرش

محمد علیزاده متولد ۲۳ دی سال ۱۳۶۰ در شهر کرج است. وی در حال حاضر در تهران زندگی می‌کند. او فارغ التحصیل رشته کشاورزی است. برای اولین بار در ۴ سالگی شروع به خواندن کرد. اما علاقه شدیدی به موسیقی دارد برای نخستین‌ بار در ۲۴ سالگی خواننده شد.

اولین آلبوم رسمی این خواننده معروف به نام همخونه در سال ۱۳۸۷ منتشر شد که آهنگ و تنظیم این آلبوم توسط امیر حسین سرگزی انجام شده‌ است. پس از انتشار این آلبوم که فروش پایینی هم داشت یک آلبوم دیگر از وی به نام سورپرایز که به‌ صورت اینترنتی پخش شد و جز بهترین آلبوم ‌های موسیقی سال کشور به ‌شمار می ‌رفت.

آن طور که خودش نقل می‌ کند در سن ۱۹ سالگی برای نخستین ‌بار عاشق شده ‌است و به آن افتخار می‌کند. همچنین او ترانه فکرشم نکن و جز تو و برگردی ای کاش را جزو محبوب ترین ترانه هایش می داند.

محمد علیزاده و خواهرشمحمد علیزاده و خواهرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از شاهرخ استخری ، میلاد کی مرام ، سارا منجزی پور ، علی شادمان ، سیروان خسروی ، محمد علیزاده ، بهرام رادان ، شهرزاد کمال زاده ، پویا امینی ، لاله مرزبان ، حمیدرضا آذرنگ ، شیدا یوسفی ، بهاره افشاری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

شاهرخ استخری شاهرخ استخری

میلاد کی مراممیلاد کی مرام
سارا منجزی پورسارا منجزی پور
محمد علیزاده و خواهرش تا تولد گلشیفته فراهانی با ترلان پروانه مبارکعلی شادمان در یاغی
سیروان خسرویسیروان خسروی

محمد علیزاده و خواهرش

بهرام رادانبهرام رادان

شهرزاد کمال زادهشهرزاد کمال زاده

پویا امینیپویا امینی

لاله مرزبانلاله مرزبان
حمیدرضا آذرنگحمیدرضا آذرنگ در مستوران
محمد علیزاده و خواهرش تا تولد گلشیفته فراهانی با ترلان پروانه مبارکشیدا یوسفی

بهاره افشاریبهاره افشاری

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس