پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

معرفی رئالیتی شو رینگو با کشف استعداد‌های برتر استندآپ کمدی و اجرای مجید واشقانی

اشتراک:
رئالیتی شو رینگو چهره ها
رئالیتی شو رینگو در زمینه استندآپ کمدی به تهیه‌ کنندگی و کارگردانی سعیدپاک می باشد و مجید واشقانی به عنوان مجری و گرداننده حضور دارد و زهرا داودنژاد، محمدرضا هدایتی و محمد نادری نیز در این برنامه به عنوان دارو حضور دارند.

مجید واشقانی که تجربه گردانندگی در رئالیتی شوی ضد را داشته این بار در کشف استعداد‌های برتر استندآپ کمدی حضور دارد و به اجرا پرداخته است و این مسابقه سه داور دارد. در ادامه همه چیز درباره رئالیتی شو رینگو را در پرشین وی مشاهده کنید.

رئالیتی شو رینگو

مسابقه استندآپ کمدی «رینگو» در فضایی متفاوت بهترین استعدادهای کمدی در کشور را به رقابت با یکدیگر دعوت می‌کند و در ۲۶ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی مسابقه استندآپ کمدی «رینگو»، این برنامه به تهیه‌ کنندگی و کارگردانی سعید پاک با فضایی متفاوت به لحاظ ساختاری مقابل دوربین خواهد رفت و ۴۰ شرکت‌ کننده‌ در مرحله ابتدایی به صورت انفرادی به رقابت می‌ پردازند و سپس براساس رتبه‌ بندی، کمدین‌ ها در مرحله بعد به صورت گروهی باهم به دوئل می‌ پردازند.

محمد نادری، محمدرضا هدایتی و زهرا داوودنژاد داوران مسابقه استندآپ کمدی «رینگو» هستند که در مراحل مختلف به ارزیابی عملکرد شرکت‌کنندگان پرداخته و بهترین‌ها را انتخاب می‌کنند.

رئالیتی شو رینگورئالیتی شو رینگو

اجرای این مسابقه که هر قسمت آن شامل هشت اجرای استندآپ‌ کمدی است را هومن خیاط برعهده دارد.

اکنون مسابقه «رینگو» در مرحله پیش‌تولید و بررسی و تنظیم فراخوان است که به زودی به شکل عمومی اطلاع‌رسانی خواهد شد و پس از انتخاب استعدادهای مختلف در زمینه استندآپ کمدی، ضبط آن نیز از نیمه دوم دی‌ آغاز می‌ شود. باید دید برنامه «رینگو» تا چه اندازه می‌تواند مخاطبان را راضی کند تا به تماشای آن بنشینند.

تلنت‌ شویتلنت‌شوی رینگو

نحوه برگزاری مسابقه

خبر تولید برنامه‌ای با نام «رینگو» منتشر شد که قرار است در حوزه کشف استعداد‌های استندآپ کمدی در یکی از پلتفرم‌ های شبکه خانگی تولید شود. این برنامه به تهیه‌ کنندگی و کارگردانی سعید پاک، با فضایی متفاوت به لحاظ ساختاری مقابل دوربین خواهد رفت و ۴۰ شرکت‌کننده در مرحله ابتدایی به شکل انفرادی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و براساس رتبه‌بندی، کمدین‌ ها در مرحله بعد به شکل گروهی مقابل یکدیگر قرار می‌ گیرند.

رئالیتی شو رینگورئالیتی شو رینگو

محمد نادری، محمدرضا هدایتی و زهرا داوودنژاد داوران مسابقه «رینگو» هستند که در مراحل مختلف به ارزیابی عملکرد شرکت‌کنندگان پرداخته و بهترین‌ها را انتخاب می‌کنند. اجرای این مسابقه که هر قسمت آن شامل هشت اجرای استندآپ کمدی است را هومن خیاط برعهده دارد.

مجید واشقانی گرداننده یک تلنت شو

مجید واشقانی بعد از تجربه‌ ای که به عنوان گرداننده در رئالیتی‌شو «ضد» داشت حالا با رئالیتی‌شو «رینگو» باردیگر به این عرصه بازگشته تا همراه با سه داور-بازیگر به کشف استعدادهای استندآپ کمدی در تلنت شویی با نام «رینگو» بپردازد.

رئالیتی شو رینگوگرداننده رئالیتی شو رینگو

بنا بر گزارش فیلم‌ نیوز، «رینگو» عنوان تلنت‌ شوی جدیدی است که در شبکه خانگی با محوریت کشف استعدادها در زمینه استندآپ کمدی تولید شده است. در این تلنت شو «مجید واشقانی» که تجربه گردانندگی رئالیتی‌ شو «ضد» را دارد به عنوان مجری و گرداننده حضور دارد و زهرا داودنژاد، محمدرضا هدایتی و محمدنادری سه بازیگری هستند که به عنوان داور او را در این کار همراهی می‌ کنند.

رئالیتی شو رینگومجید واشقانی

تلنت شو «رینگو» با محوریت کشف استعدادها در زمینه استندآپ کمدی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعیدپاک در یک دکور متفاوت تولید شده است. این دکور شبیه به ریگ‌بوکس طراحی شده که در آن شرکت‌ کننده‌ ها به اجرای استندآپ می‌پردازند. در هر قسمت از تلنت شو«رینگو» قرار است ۸ نفر باهم رقابت کنند.

رئالیتی شو رینگومجید واشقانی در رینگو

مجریان رئالیتی شو رینگو

محمدرضا هدایتی بازیگر, خواننده و صداپیشه ایرانی متولد ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۵۲ در شهر چابهار می باشد. وی به خاطر نقش‌های کمدی در سریال ‌های تلویزیونی به کارگردانی مهران مدیری شهرت پیدا کرده‌ است. اما پیش از آنکه به شهرت برسد، در عرصه تئاتر بسیار فعال بوده ‌است.

او همچنین در زمینه خوانندگی فعالیت نموده و آلبوم به نام برگ و باد و ماه می‌خنده از او وارد بازار شده ‌است.

محمدرضا هدایتیمحمدرضا هدایتی

زهرا داوودنژاد (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۵۶) بازیگر اهل ایران است و فرزند علیرضا داوودنژاد و خواهر بزرگ‌ تر مرحوم رضا داوودنژاد است. او در فیلم های سینمایی شماره ۱۷ سهیلا، کلاس هنرپیشگی، دست های خالی، نیلوفر، ملاقات با طوطی و بچه های بد نقش آفرینی داشته است.

زهرا داوودنژادزهرا داوودنژاد

محمد نادری متولد سال ۱۳۵۷ است و علاوه بر بازیگری، در حوزه فیلمنامه نویسی و صداپیشگی نیز تجربه قابل اتکایی دارد و به خاطر بازی در سریال شمعدونی و برنامه دورهمی و خندوانه می‌ شناسند.

محمد نادریمحمد نادری

او در سریال شمعدانی با نقش هوشنگ به بازی پرداخت و برای بار نخست او در سریال بازی کرد. در فصل اول و دوم برنامه دورهمی ایفا نقش کرده است. نادر در سریال‌ های تلویزیونی معمای شاه و لیسانسه‌ها نیز حضور داشته است. او در مجموعه‌ های کوچه مروارید و فوق سری نیز به عنوان صداپیشه فعالیت داشته است.

هومن خیاط در رئالیتی شو رینگو

هومن خیّاط (زاده ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹) صداپیشه، مدیر دوبلاژ و خواننده ایرانی است. وی یکی از اعضای انجمن گویندگان جوان بود. او از سال ۱۳۸۳ آغاز به فعالیت کرد.

خیاط فعالیت در عرصه هنر را با بازیگری در تئاتر در سال ۱۳۸۳ شروع کرد، سپس وارد عرصه دوبله شد و با صداپیشگی در نقش‌ های مختلف انیمیشنی به ویژه گویندگی شرک، تای لانگ در پویانمایی پاندای کونگ‌فو کار ۲، آق شجاع در اسمورف‌ ها و ناخدا در باب‌ اسفنجی شلوار مکعبی مشهور شد. وی که سابقه اجرا در برنامه هزارداستان را دارد.

هومن خیاطهومن خیاط

گفته می شود که اجرای این مسابقه که هر قسمت آن شامل ۸ اجرای استندآپ‌کمدی است را هومن خیاط بر عهده دارد و به نظر می رسد مجد واشقانی این اجرا را بر عهده دارد.

ایرنا , فرارو , فیلم‌ نیوز , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس