چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سالگرد ازدواج محسن کیایی تا پسر شبنم قربانی با تولد سهیل قاصدی

اشتراک:
محسن کیایی چهره ها
از پانزدهمین سالگرد ازدواج محسن کیایی و همسرش با بازیگران جیران تا پسر شبنم قربانی با تولد سهیل قاصدی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

آقای بازیگر در ۲۸ تیر سال ۱۳۸۶ با سهیلا امیرحسینی ازدواج کرده است و دارای یک دختر زیبا به نام رز می باشد و پانزدهمین سال با هم بودنشان را جشن گرفته اند. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از سالگرد ازدواج محسن کیایی را در پرشین وی مشاهده کنید.

سالگرد ازدواج محسن کیایی

محسن کیایی متولد ۶ شهریور ماه ۱۳۶۰ در تهران بازیگر ایرانی است. او فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه آزاد است. محسن کیایی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۸ با فیلم «بعدازظهر سگی» آغاز کرد.

بازیگر سریال هم گناه و فیلم سینمایی چهار راه استانبول بیشتر در فیلم هایی به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی حضور دارد و علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی نیز فعالیت می کند.

وی در فیلم های بعد از ظهر سگی سگی، ضد گلوله، خط ویژه، عصر یخبندان، ساخت ایران ۲، خوب بد زشت، بارکد، سد معبر، یک روز بخصوص، نقطه کور، ایستگاه اتمسفر، آستیگمات، در وجه حامل، لونه زنبور، چهارراه استانبول، جشن دلتنگی، ماجرای نیمروز ۲ : رد خون، مطرب، هم گناه، تا ابد، بی صدا حلزون، روز بلوا و دینامیت و …. حضور داشته است.

سالگرد ازدواج محسن کیاییسالگرد ازدواج محسن کیایی و همسرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از بهرام رادان ، مهراب قاسم خانی ، محسن کیایی ، مریم مومن ، نسیم ادبی ، شبنم قربانی ، شیوا طاهری ، کوروش سلیمانی ، امیر جدیدی ، حدیث میرامینی ، سمیرا حسن پور ، نیما شاهرخ شاهی ، شاهرخ استخری ، احسان خواجه امیری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مهراب قاسم خانیمهراب قاسم خانی

مریم مومنتبریک تولد مریم مومن به سهیل قاصدی
  نسیم ادبی نسیم ادبی

شبنم قربانیپسر شبنم قربانی

شیوا طاهریشیوا طاهری
کوروش سلیمانیکوروش سلیمانی

سالگرد ازدواج محسن کیایی

امیر جدیدیامیر جدیدی

حدیث میرامینیحدیث میرامینی
سمیرا حسن پورسمیرا حسن پور

نیما شاهرخ شاهینیما شاهرخ شاهی
شاهرخ استخریدختران شاهرخ استخری

احسان خواجه امیریاحسان خواجه امیری

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس