دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کیف الناز شاکردوست تا رضا صادقی با آدم حسابی های آسمان

اشتراک:
الناز شاکردوست چهره ها
کیف الناز شاکردوست با استایل هانا پاک نیت تا رضا صادقی با آدم حسابی های آسمان و پسر شبنم قربانی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر خوش چهره و خوش تیپ کشورمان در اکران مردمی فیلم تی تی مورد توجه و وسزه عکاسان قرار گرفته است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از کیف الناز شاکردوست را در پرشین وی مشاهده کنید.

کیف الناز شاکردوست

استایلی که این بازیگر دیشب برای مراسم اکران فیلم تی تی انتخاب کرده بود، ست کت و شلواری بود که هم به واسطه پارچه آن و هم به واسطه فرم شلوار، بر خلاف ست کت و شلوار پاستلی اول که در اکران خصوصی پوشیده بود، حالت رسمی نداشت و بیشتر کژوال به نظر می رسید. اگر چه طراحی کت و شلوار به نوعی بود راحت و خنک به نظر می رسید، اما جنس پارچه به نظر گرم می رسید و انگار چندان تابستانی هم نبود.

آیتمی که به شدت در استایل خانم بازیگر جلب توجه می کرد، کیف او بود که به شکل یک سگ طراحی شده بود و از برند ایرانی مادام لولو انتخاب شده بود. این برند کیف‌های چرم خاصی را طراحی می‌ کند که از هر کدام تنها ۳ یا ۴ عدد موجود است و هر یک از آن ها کاملا شخصی‌ سازی می‌ شود.

کیف الناز شاکردوستکیف الناز شاکردوست

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از هانا پاک نیت ، لیلا بلوکات ، رزیتا غفاری ، سجاد بابایی ، لاله مرزبان ، معصومه کریمی ، مونا فرجاد ، پدرام شریفی ، پردیس احمدیه ، لیلا برخورداری ، الناز شاکردوست ، رضا صادقی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

هانا پاک نیتهانا پاک نیت

کیف الناز شاکردوست تا رضا صادقی با آدم حسابی های آسمانلیلا بلوکات
رزیتا غفاریرزیتا غفاری و دوست بازیگرش

کیف الناز شاکردوست تا رضا صادقی با آدم حسابی های آسمانسجاد بابایی

لاله مرزبان لاله مرزبان
کیف الناز شاکردوستکیف الناز شاکردوست در اکران تی تی

معصومه کریمیمعصومه کریمی
مونا فرجادمونا فرجاد و دوستش

پدرام شریفیاستوری پدرام شریفی از پسر شبنم قربانی

پردیس احمدیهپردیس احمدیه

لیلا برخورداریلیلا برخورداری

رضا صادقیرضا صادقی در کنار کادر پرواز

پی بپوشم , اینستاگرام بازیگران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس