دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سارا منجزی پور و خواهرش تا جشن تولد احسان کرمی در کنار خانواده اش

اشتراک:
سارا منجزی پور چهره ها
از سارا منجزی پور و خواهرش با برادرش علی تا جشن تولد احسان کرمی در کنار خانواده اش با همسر افسانه چهره آزاد را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر و مدل جذاب کشورمان تصویری در کنار خواهر خود و براردش علی به مناسبت فارغ التحصیلی وی منتشر کرده است. در ادامه عکس های از اینستاگرام بازیگران با تصویری از سارا منجزی پور و خواهرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

سارا منجزی پور و خواهرش

سارا منجزی زاده ۷ دی سال ۱۳۶۱ در شهر اهواز است. او دو برادر و یک خواهر دارد. و نخستین بار در سریال کلاه پهلوی به کارگردانی دری ایفای نقش کرد. محمدرضا شریفی نیا باعث ورود او به دنیای بازیگری شد و کلاس های فن بیان و بازیگری را تحت نظر این بازیگر گذراند.

این بازیگر جوان فارغ التحصیل رشته معماری است. او با بازیگر شدن به شهرت رسید و سپس وارد حرفه مدلینگ هم شد و شایع شده وی با محمد علیزاده نامزد می باشد و هیچ کدام تا کنون این موضوع را تائید و یا رد نکرده اند..

از فیلم های معروف او می تواند به کلاه پهلوی، دختران دم بخت، دردسر بزرگ، پایتخت، خنده در باران، از یاد رفته، خانه ای در کنار دریا و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد نام برد.

سارا منجزی پور و خواهرشسارا منجزی پور و خواهرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مریم کاویانی ، سپیده خداوردی ، افسانه چهره‌آزاد ، مینا دلشاد ، پدرام شریفی ، بهاره افشاری ، سارا منجزی پور ، پدرام کریمی ، شبنم قلی خانی ، احسان خواجه امیری ، شیدا یوسفی ، اشکان خطیبی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مریم کاویانیمریم کاویانی
 سپیده خداوردی سپیده خداوردی

افسانه چهره‌ آزادهمسر افسانه چهره‌ آزاد
مینا دلشادمینا دلشاد
سارا منجزی پور و خواهرشپدرام شریفی

سارا منجزی پور و خواهرشتبریک تولد بهاره افشاری به احسان کرمی
سارا منجزی پور و خواهرش تا جشن تولد احسان کرمی در کنار خانواده اشسارا منجزی پور و خواهرش و برادرش علی
سارا منجزی پور و خواهرشپدرام کریمی

 

 شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی

سارا منجزی پور و خواهرشاحسان خواجه امیری
آرش نوذریآرش نوذری و دوست هنرمندش

اشکان خطیبیاشکان خطیبی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس