چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تبریک روز مادر و روز زن ۱۴۰۱ به سبک چهره ها از مهران غفوریان تا مونا کرمی

اشتراک:
تبریک روز مادر و زن چهره ها
برخی از چهره های مشهور کشورمان به مناسبت روز مادر و روز زن در ۲۳ دی ماه و همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) تبریک های زیبای در استوری های اینستاگرام خود منتشر کرده اند که در ادامه مشاهده می کنید.

هنرمندان سرشناس به مناسبت روز مادر ضمن تبریک این ایام خاص در استوری های اینستاگرام خود تصاویری جالب را منتشر کرده اند. در ادامه پیام های تبریک روز مادر و زن چهره های مشهور هنری را در پرشین وی مشاهده کنید.

تبریک روز مادر و زن

روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در کشورمان به روز زن و روز مادر نامگذاری شده است.

اخیرا در یک بررسی از مادران (در۱۸ ایالت از آمریکا) با این پرسش که «آنها چه هدیه‌ای برای روز مادر می خواهند»، محققان به نتایج قابل تاملی دست یافتند. آنها پاسخ‌ های مادران شرکت‌ کننده در این بررسی را به‌ صورت درصد نشان دادند:‌

خواب (۳۰درصد)، یک روز تنهایی (۳۰درصد)، یک روز وقت گذراندن در باشگاه یا مرکز ماساژدرمانی (۱۱درصد)، رفتن به تعطیلات یک روزه (۷درصد)، تمیز شدن خانه (۲درصد)، قدردانی (۲درصد)، صرف صبحانه آماده‌شده در رختخواب (۲درصد)، جواهرات (۲درصد) و به آرایشگاه رفتن (۲درصد).

اگر به این فهرست خوب دقت کرده باشید، اولین خواسته این مادران خواب راحت و کافی است. متاسفانه بیشتر مادران به دلیل مشغله فراوان، از خواب کافی بی‌ بهره‌اند. بنابراین می‌توان کاری کرد که آنها ، حداقل روز مادر را صبح تا دیروقت بخوابند و حسابی استراحت کنند. در ادامکه استوری های اینستاگرام تبریک روز مادر و زن هنرمندان مشهور را مشاهده می کنید.

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مونا کرمی ، نگین معتضدی ، محیا اسناوندی ، مهران غفوریان ، داریوش فرضیایی ، آزاده مهدی خانی ، نیلوفر شهیدی ، المیرا شریفی مقدم ، مریم سلطانی ، ژیلا صادقی ، علی زند وکیلی ، سارا احمدیان ، محیا اسناوندی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

تبریک روز مادر و زنمونا کرمی
تبریک روز مادر و زننگین معتضدی و همسرش
تبریک روز مادر و زنمحیا اسناوندی
تبریک روز مادر و زنمهران غفوریان و مادرش
تبریک روز مادر و زنمهران غفوریان در کنار همسر و دخترش
تبریک روز مادر و زنداریوش فرضیایی
آزاده مهدی خانیآزاده مهدی خانی
نیلوفر شهیدینیلوفر شهیدی
المیرا شریفی مقدمالمیرا شریفی مقدم
مریم سلطانیمریم سلطانی
ژیلا صادقیمادر ژیلا صادقی
علی زند وکیلیعلی زند وکیلی
سارا احمدیانسارا احمدیان
محیا اسناوندیمحیا اسناوندی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس