دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

الناز ملک بازیگر سقوط تا استایل زمستانی صبا راد با پسر پدرام کریمی

اشتراک:
الناز ملک چهره ها
از الناز ملک بازیگر سریال سقوط با هانا دختر مهران غفوریان تا استایل زمستانی صبا راد مجری سابق تلویزیون با پسر پدرام کریمی و یاسمن شاه حسینی با میکاپ زیبای مریم سلطانی و سلفی نسیم ادبی ....

بازیگر نقش آیسان در سریال سقوط به جز بازیگری در عرصه موسیقی مهاریت دارد و به خوبی در نواختن پیانو و کمانچه تبحر دارد و به زبان ترکی تسلط دارد. در ادامه تصاویری از استوری های اینستاگرام بازیگران با عکس الناز ملک را در پرشین وی مشاهده کنید.

عکس الناز ملک

سجاد پهلوان زاده از تدوینگرهای باسابقه سینما و تلویزیون در اولین تجربه کارگردانی خود به سراغ یک عاشقانه کُردی رفته است که اعظم بهروز نویسندگی مینی سریال سقوط را برعهده دارد. سرنوشت پخش این سریال با توجه به حواشی ایجاد شده توسط حمید فرخ‌نژاد با چالش‌ هایی روبرو شده بود.

الناز ملک بازیگر سینما و تئاتر متولد دهه ۷۰ است و از هنرجویان و دانش آموختگان موسسه آزاد بازیگری امین تارخ و فرزاد موتمن است. وی در نقش آیسان و نقش مقابل وی را سجاد بابایی در نقش ژاکان در سریال سقوط بر عهده دارد.

آیسان دختری که به پیشنهاد همسرش ژاکان برای ماه عسل راهی ترکیه می‌ شود. اما حقیقت این سفر چیز دیگری است و آیسان و ژاکان در بین راه گرفتار داعش می شوند و این آغاز سرنوشت تلخ آنهاست. در ادامه سریال سرگردی در کردستان (حمید فرخ نژاد) به همراهی دستیارش ماموریت دارد تا این زوج جوان را از اسارت داعشی ها نجات دهد!

عکس الناز ملکعکس الناز ملک در سقوط

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از الناز ملک ، ستاره حسینی ، جوانه دلشاد ، لیلا برخوداری ، نفیسه روشن ، نسیم ادبی ، صبا راد ، فلور نظری ، مریم سلطانی ، صبا راد ، مهران غفوریان ، یاسمن شاه حسینی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ستاره حسینی ستاره حسینی

جوانه دلشادجوانه دلشاد

لیلا برخوداریلیلا برخوداری

نفیسه روشننفیسه روشن
نسیم ادبینسیم ادبی
  صبا راد صبا راد
الناز ملک بازیگر سقوط تا استایل زمستانی صبا راد با پسر پدرام کریمیعکس الناز ملک در نقش آیسان در سریال سقوط
فلور نظریفلور نظری

مریم سلطانیمریم سلطانی

صبا رادصبا راد

مهران غفوریان هانا دختر مهران غفوریان
یاسمن شاه حسینیآیین پسر یاسمن شاه حسینی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس