تولد امیر جدیدی با ندا قاسمی و آزیتا ترکاشوند تا مادر علی زندوکیلی

اشتراک:
تولد امیر جدیدی با ندا قاسمی و آزیتا ترکاشوند تا مادر علی زندوکیلی چهره ها
از تولد امیر جدیدی با ندا قاسمی و آزیتا ترکاشوند تا کودکی ژیلا صادقی با مادر علی زندوکیلی و محمدرضا گلزار و دوستش را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور سینمای کشورمان در ۳۱ خرداد سال ۶۳ در تهران متولد شده و دوستان بازیگرش زادروز وی را تبریک گفته اند. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام با تصاویری از تبریک های تولد امیر جدیدی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تبریک تولد امیر جدیدی

امیر جدیدی متولد ۳۱ خرداد ۱۳۶۳ در تهران، بازیگر است. وی مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت MBA از دانشگاه آزاد دارد. این بازیگر جوان مربی تنیس هومن سیدی بود و با هم دوست بودند.

هومن سیدی، او را تشویق به بازیگری می‌ کند و برای اولین تجربه‌ اش از وی برای بازی در فیلم سینمایی «آفریقا» به کارگردانی خودش در سال ۱۳۸۹ دعوت می‌ کند. بعد از فیلم «آفریقا» امیر جدیدی به مدت دو سال در سینما حضور نداشت و مجددا با فیلم «پایان خدمت» به کارگردانی حمید زرگرنژاد به سینما بازگشت.

از جمله فیلم ها آقای بازیگر می توان به قهرمان، من، خنده های آتوسا، لتیان، رخ دیوانه، قاتل اهلی، عرق سرد و قانون مورفی اشاره کرد. و در تنگه ابوغریب بهرام توکلی، عرق سرد سهیل بیرقی و هت ریک ساخته رامتین لوافی موفق به کسب جوایز از جنشواره های داخلی و خارجی شده است.

تولد امیر جدیدیتبریک تولد امیر جدیدی توسط مهسا طهماسبی
تولد امیر جدیدیهوتن شکیبا

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مهسا طهماسبی ، هوتن شکیبا ، سپند امیرسلیمانی ، محمدرضا گلزار ، مهراب قاسم خانی ، علی شادمان ، نازنین کیوانی ، ژیلا صادقی ، ساعد سهیلی ، سارا خوئینی ها ، نیلوفر شهیدی ، علی زند وکیلی ، ماهور الوند و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

سپند امیرسلیمانیسپند امیرسلیمانی

محمدرضا گلزار محمدرضا گلزار و دوستش

مهراب قاسم خانیمهراب قاسم خانی
علی شادمانعلی شادمان

نازنین کیوانینازنین کیوانی
تولد امیر جدیدیتبریک ماهور الوند برای تولد امیر جدیدی
ژیلا صادقیکودکی ژیلا صادقی

ساعد سهیلیساعد سهیلی

سارا خوئینی هاسارا خوئینی ها

نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی
علی زند وکیلیمادر علی زند وکیلی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
روف گاردن های رویاییجراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
چکاد بام