جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تولد گیتی قاسمی تا شبنم قربانی و همسرش با نیکی کریمی و یاغی ها

اشتراک:
گیتی قاسمی چهره ها
از تولد گیتی قاسمی و مونا فائزپور تا عاشقانه شبنم قربانی و همسرش با نیکی کریمی و یاغی ها در اتاق گریم را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر سریال زیر خاکی در مرداد ماه سال ۵۵ متولد شده و یکی از چهره های مطرح تئاتر سینما و تلویزوین در کشور می باشد. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از تولد گیتی قاسمی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تولد گیتی قاسمی

او متولد ۱۶ مرداد ۱۳۵۵ در ملایر است و استفاده هنرمندانه او از لهجه زیبا و دلنشین لری در سریال زیرخاکی، یکی از نقاط قوت این سریال محسوب می شود و فارغ التحصیل رشته کارگردانی در مقطع لیسانس از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

اولین کار حرفه ای وی، بازی در نمایش “دژهوش ربا” به کارگردانی تاجبخش فناییان بود که در سال ۱۳۷۶ در تالار وحدت تهران به روی صحنه رفت.

او ۱۰ سال تمام کار تئاتر کرد تا این که برای اولین بار با سریال «حیاط خلوت» که توسط سیمای قم ساخته شده بود، به تلویزیون راه یافت و سپس در نوروز ۱۳۸۷ در «پیامک از دیار باقی» نقش آفرینی کرد و در سطح ملی دیده شد.

خانم بازیگر علاوه بر بازیگری، کارگردانی هم کرده و نمایش «خروج ممنوع» را به تهیه کنندگی سیامک عباسی کار کرده است. او متأهل است و دو پسر دارد.

تولد گیتی قاسمیتبریک تولد گیتی قاسمی توسط مریم مومن

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پژمان بازغی ، مونا فائزپور ، صحرا اسدالهی ، شبنم قربانی ، غزل شاکری ، حدیث میرامینی ، سیدعلی صالحی ، مریم کاویانی ، مونا کرمی ، پانته‌ آ پناهی ها ، مهران غفوریان ، نیکی کریمی ، مریم مومن و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

پژمان بازغییاد پژمان بازغی از ماه چهره خلیلی
مونا فائزپورمونا فائزپور
شبنم قربانیشبنم قربانی و همسرش
  غزل شاکریمادر مرحوم غزل شاکری

حدیث میرامینیپسر حدیث میرامینی
سیدعلی صالحیسیدعلی صالحی
تولد گیتی قاسمیتبریک تولد گیتی قاسمی توسط صحرا اسدالهی
مریم کاویانیمریم کاویانی

مونا کرمیمونا کرمی
پانته‌ آ پناهی هاپانته‌ آ پناهی ها

مهران غفوریانتسلیت مهران غفوریان به یوسف سیادی

نیکی کریمینیکی کریمی و یاغی ها

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس