یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

برادر هوتن شکیبا تا تولد استاد بهرام ابراهیمی با مارال فرجاد مبارک

اشتراک:
هوتن شکیبا چهره ها
از تولد هومن برادر هوتن شکیبا با تبریک های تولد استاد بهرام ابراهیمی با مارال فرجاد تا تسلیت بازیگران به یوسف صیادی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور سینمای کشورمان تصویری در کنار برادرش هومن که وی نیز در زمینه هنر فعالیت دارد و یک نقاش ماهر می باشد را به مناسبت تولدش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از برادر هوتن شکیبا را در پرشین وی مشاهده کنید.

برادر هوتن شکیبا

هوتن شکیبا بازیگر نقش حبیب در سریال لیسانسه ها خانواده ای ۴ نفره دارد. پدر او کارمند اداره کشاورزی و مادرش معلم ابتدایی بوده و برادرش هومن از خودش بزرگتر است.

به گفته ی خودش خانواده ی مادری اش اهل هنر بوده است و دو دایی اش مجسمه ساز هستند . پدرش سال ها با بازیگری و هنر مخالف بوده و وی در دبیرستان رشته ی تجربی خوانده است.

آقا بازیگر در یکی از مصاحبه های خود گفته است روزی پدرم صدایم کرد و گفت : بیا برویم بیرون قدمی بزنیم همراه پدر شدم. در حال قدم زدن رو به من کرد و گفت : پسرم هر چقدر فکر می‌ کنم الان همه آدم‌ های دکتر، مهندس هم بیکارند ! برو در رشته‌ ای بیکار شو که دوستش داری. برادرش هومن شکیبا نقاشی حرفه ای می باشد.

برادر هوتن شکیباهومن برادر هوتن شکیبا

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از معصومه کریمی ، میلاد کی مرام ، مونا کرمی ، پویا امینی ، نیما کرمی ، زیبا کرمعلی ، عباس غزالی ، امیر غفارمنش ، دانیال عبادی ، هوتن شکیبا ، نعیمه نظام دوست ، مونا فائزپور ، ساناز سماواتی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

معصومه کریمیتبریک معصومه کریمی به مارال فرجاد

میلاد کی مراممیلاد کی مرام
مونا کرمیمونا کرمی

پویا امینیپویا امینی و مارال فرجاد
نیما کرمینیما کرمی

زیبا کرمعلیزیبا کرمعلی

برادر هوتن شکیبا

عباس غزالیعباس غزالی
امیر غفارمنشامیر غفارمنش و یوسف صیادی
دانیال عبادیدانیال عبادی
نعیمه نظام دوستتسلیت نعیمه نظام دوست به یوسف صیادی
مونا فائزپورتبریک تولد مونا فائزپور به گیتی قاسمی

ساناز سماواتیساناز سماواتی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس