دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تیپ لیلا حاتمی در شبکه مخفی زنان تا استایل زمستانی سارا احمدیان

اشتراک:
لیلا حاتمی چهره ها
از تیپ لیلا حاتمی در سریال شبکه مخفی زنان با لیلا بوشهری و لیلا برخوداری تا استایل زمستانی سارا احمدیان بازیگر زن سریال آتش سرد با ژیلا صادقی مجری جنجالی تلویزیون با تعریف و تمجید از دوستش ....

ستاره مطرح سینمای کشورمان در تجربه تازه خود در سریال شبکه مخفی زنان در نقش دلبر جان بازی کرده و گفته می شود این سریال از شبکه نمایش خانگی پخش نمی شود. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از تیپ لیلا حاتمی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیپ لیلا حاتمی

سریال شبکه مخفی زنان یک مجموعه نمایشی ایرانی در ژانر درام تاریخی و کمدی است که توسط افشین هاشمی ساخته شده است. بازیگر سرشناس سینما پس از مدت‌ ها در یک سریال ایفای نقش کرده است.

شبکه مخفی زنان داستان میرزا محمود زنبورک‌ چی، رئیس اداره سجل احوال (ثبت احوال) است که ۴ همسر اختیار کرده.

آنها هر کدام فکر می‌ کنند میرزا تنها ۲ همسر دارد [در واقع یک هوو دارند]. میرزا که ۷ دختر از ۳ همسرش دارد و همسر چهارمش باردار است، برای ازدیاد نسل و داشتن فرزند پسر چهار بار ازدواج کرده است.

او در این اوضاع و احوال توسط مدبرالملک (معاونت وزارت معارف) برای تشکیل کانون بانوان دعوت به همکاری می‌ شود. مسئول این کانون، دلبرجان تاجرباشی با بازی لیلا حاتمی، بانویی تحصیل‌ کرده و فرنگ‌ رفته است که میرزا یک دل نه صد دل عاشق او می‌ شود…

تیپ لیلا حاتمیتیپ لیلا حاتمی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مونا کرمی ، لیلا برخوداری ، الهام پاوه نژاد ، رضا مولایی ، محیا دهقانی ، امیرحسین رستمی ، لیلا بوشهری ، رضا مولایی ، امیرغفارمنش ، ژیلا صادقی ، سارا احمدیان و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مونا کرمیمونا کرمی
لیلا برخوداریلیلا برخوداری

الهام پاوه نژاد الهام پاوه نژاد
رضا مولاییرضا مولایی

محیا دهقانی محیا دهقانی
تیپ لیلا حاتمیتیپ لیلا حاتمی در شبکه مخفی زنان
لیلا بوشهریلیلا بوشهری

رضا مولاییرضا مولایی

امیرغفارمنش امیرغفارمنش  در نمایش شجاع
تیپ لیلا حاتمیدوست ژیلا صادقی

تیپ لیلا حاتمیسارا احمدیان

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس