سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تیپ ساناز سعیدی در کنسرت تا دیدار گلزار با برادر الناز شاکردوست

اشتراک:
ساناز سعیدی چهره ها
از تیپ ساناز سعیدی در کنسرت فرزاد فرزین با مهران غفوریان با همسر و دخترش تا دیدار محمدرضا گلزار با برادر الناز شاکردوست در باشگاه ورزشی و هانیه غلامی و مادر جوانش لادن سلیمانی با استایل آوا دارویت و امید حاجیلی ...

بازیگران جوان سریال نیوکمپ با استایل شیک و زیبا در کنسرت تهران فرزاد فرزین حضور داشتند و عکس های با وی به یادگار گرفتند. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام چهره های مشهور با تصویری از تیپ ساناز سعیدی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیپ ساناز سعیدی

ساناز سعیدی بازیگر ایرانی است که در ۲۴ فروردین ۱۳۶۸ در تهران به دنیا امد. او تحصیلاتش را در رشته مهندسی معماری به پایان رساند و سپس دوره های بازیگری اش را زیر نظر امین تارخ و فرهاد تجویدی گذراند و در سال ۱۳۹۶ با بازی در سریال نفس وارد تلویوزیون شد و با نقش افرینی در سریال بچه مهندس به شهرت رسید.

نیوکمپ یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌ کنندگی زینب تقوایی محصول سال ۱۴۰۲ است و بازیگران این سریال به تازگی در کنسرت فرزاد فرزین حضور یافته اند و این خواننده مشهور علاوه بر نقش آفرینی در این سریال، خوانندگی تیتراژ آن را هم برعهده داشته است.

سریال نیوکمپ منوچهر هادی روایتی کمدی اجتماعی از داستان خانواده ای به نام سرچشمه است که بر سر مشکلی، دچار بحران مالی بزرگ شده‌ اند و …

تیپ ساناز سعیدیتیپ ساناز سعیدی در کنار فرزاد فرزین

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از لیلا بلوکات ، میترا رفیع ، محمدرضا گلزار ، امید حاجیلی ، هانیه غلامی ، امیرعلی دانایی ، مهران غفوریان ، سپیده خداوردی ، آوا دارویت ، ستاره سادات قطبی ، مریم وطن پور و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

تیپ ساناز سعیدی در کنسرت تا دیدار گلزار با برادر الناز شاکردوستلیلا بلوکات

میترا رفیعمیترا رفیع
محمدرضا گلزارمحمدرضا گلزار و برادر الناز شاکردوست

تیپ ساناز سعیدی در کنسرت تا دیدار گلزار با برادر الناز شاکردوستامید حاجیلی

هانیه غلامیهانیه غلامی و مادرش لادن سلیمانی

امیرعلی داناییامیرعلی دانایی
تیپ ساناز سعیدی در کنسرت تا دیدار گلزار با برادر الناز شاکردوستمهران غفوریان در کنار همسر و دخترش هانا

سپیده خداوردیسپیده خداوردی

آوا دارویتآوا دارویت
  ستاره سادات قطبیستاره سادات قطبی
مریم وطن پورمریم وطن پور در کنار سیاوش مفیدی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس