چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تیپ سلنا گومز با لباس پرزرق و برق تا پزشک دهکده در تولد خواهرش

اشتراک:
تیپ سلنا گومز چهره ها
گلچینی از عکس های جدید پیج سلبریتی های خارجی از جدیدترین تیپ سلنا گومز و عکس عروسی نیکول کیدمن تا جین سیمور در جشن تولد خواهرانش و جنیفر لوپز و پدرش و .... را تماشا کنید.

سلنا گومز روز دوشنبه برای شرکت در افتتاحیه دومین فصل از سریال خود در فرش قرمز حاضر شد. در زیر تصاویری از جدیدترین تیپ سلنا گومز در فرش قرمز و همچنین گلچینی از عکس های اینستاگرامی سلبریتی های خارجی را مشاهده می کنید.

تیپ سلنا گومز

سلنا سوپراستار ۲۹ ساله هالیوودی برای حضور در فرش قرمز سریال ” تنها کشتار درون ساختمان” که در لس آنجلس برگزار شده بود به گزارش پرشین وی یک دست لباس نقره ای پرزرق و برق از برند مایکل کورس به تن داشت که تمام توجه ها را به او جلب می کرد. او موهای بلند مشکی خود را به صورت نیمه باز آراسته و آن را با آرایش چشم دودی و مقدار زیادی ریمل ست کرده بود.

تیپ سلنا گومزسلنا گومز در کنار همبازی هایش استیو مارتین و مارتین شورت

دو همبازی او در این سریال یعنی استیو مارتین و مارتین شورت نیز هر دو در کنار سلنا در برابر دوربین های فرش قرمز قرار گرفتند. همچنین آنها با شوخی و خنده در کنار هم رابطه صمیمانه خود را با هم به نمایش گذاشتند.

سریال سلنا گومز

سریال مذکور روایت گر داستان سه غریبه ساکن در یک آپارتمان است که هر سه عاشق ماجراهای جنایی عاشقانه هستند و ناگهان خود را درگیر و دار ماجرای یک قتل می بینند که در داخل ساختمان محل زندگی شان رخ داده است. فصل دوم این سریال قرار است روز سه شنبه ۲۸ام ژوئن در شبکه تلویزیونی هولو به روی آنتن برود.

جدیدترین تیپ سلنا گومزتیپ سلنا گومز در فرش قرمز سریال تنها کشتار درون ساختمان

با وجود اینکه فصل اول این سریال بازخورد خوبی داشت ولی به نظر می رسد فصل دوم آن نوید دهنده تر از فصل اول باشد چرا که قرار است برخی از چهره های نام آشنای دیگر همچون امی شومر و کارا دلوین نیز در آن حضور پیدا کنند. شرلی مک لین، زو کولتی و مایکل راپاپورت از دیگر افرادی هستند که قرار است نقشی را ایفا کنند ولی به گزارش پرشین وی شاید برجسته ترین نامی که قرار است در این سریال حضور پیدا کند بازیگر و کمدین معروف تینا فی باشد.

تیپ سلنا گومز در فرش قرمزرابطه صمیمانه سلنا با دو همبازی اش در سریال
تیپ سلنا گومز در تبلیغ برند خودشآرایش سلنا گومز با لوازم آرایش برند خودش

سلنا گومز – رر بیوتی

پست چهره های معروف در اینستاگرام

کیم کارداشیانکیم کارداشیان و دخترش نورث

کیم کارداشیان – تولدت مبارک عزیزم، بهترینم، همه چیزم. هیچ کسی مثل تونیست! صادق ترین، مبتکرترین دختر دیوونه با بهترین قلب. من عاشقه مامان تو بودن هستم، بنابراین متشکرم که در ماجرجویی زندگی با من هستی. تا بی نهایت دوست دارم.

خانواده کایلی جنرنامزد و فرزندان کایلی جنر

کایلی جنر – روز پدر مبارک بابایی، دوست داریم.

تیپ سلنا گومز در فرش قرمز سریال جدید

پریانکا چوپرا پریانکا چوپرا در کنار مادر و دخترش

پریانکا چوپرا – تولدت مبارک مامان. امیدوارم همیشه با آن خنده واگیردارت لبخند بزنی. تو با شور و شوق زندگی و تجاربت هر روز زندگی برایم الهام بخش هستی! تور انفرادی اروپایت، بهترین جشن تولدی بود که در این چند وقت دیدم. نانی تا آسمان ها دوست دارم.

نیکول کیدمنعکس عروسی نیکول کیدمن و کیت اربن

نیکول کیدمن – شانزدهمین سالگرد ازدواج مان مبارک. انگار دیروز بود. برای همیشه

پیج شخصی ستاره های خارجی

متیو مکانهیعکس جوانی متیو مکانهی

متیو مکانهی – روز پدر

لیندسی لوهانلیندسی لوهان و نامزد عربش

لیندسی لوهان – عشق من، تو نه تنها مرد بزرگی هستی، بلکه فردی شگفت انگیز و بهترین دوست منی. متشکرم که تو هم مرا دوست داری عزیزم. خیلی دوست دارم! تولدت مبارک

تیپ سلنا گومز در کنار همبازی هایش در سریال

دیوید بکهامکودکی دیوید بکهام و خواهرش در کنار مادرشان

دیوید بکهام – تولد شگفت انگیزترین مامان مبارک – روز خوبی با ساندویچ بیکن جو (جوآن خواهر بکهام) و یک فنجان چای داشته باشی. دوست دارم.

هیلی بیبرهیلی بالدوین و تبلیغ محصولات مراقبت پوست خود

هیلی بیبر – به دنیای رود (محصولات مراقبت پوست) خوش آمدید.

شان مندزخواننده معروف شان مندز

شان مندز – پسر فیلم

تیپ سلنا گومز در فرش قرمز سریالشجنیفر لوپز و پدرش

جنیفر لوپز – روز پدر بهترین بابای دنیا مبارک!

جین سیمورجین سیمور پزشک دهکده و خواهرانش
تیپ سلنا گومز و هم بازی هایشسلفی جین سیمور و خانواده اش در جشن تولد

جین سیمور – تولد ۷۰ سالگی خواهرم سالی را جشن گرفتیم! خیلی خدا را شکر می کنم که خودم شخصا توانستم در کنار خانواده حضور داشته باشم. بیایید با من تولد سالی را تبریک بگوییم.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: instagram، dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده