دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

یاسمن شاه حسینی و پسرش تا تولد استاد زنجانپور با مهشید جوادی مبارک

اشتراک:
یاسمن شاه حسینی چهره ها
از یاسمن شاه حسینی و پسرش آیین با ستاره سادات قطبی و فرزندش تا تولد استاد اکبر زنجانپور با مهشید جوادی و میترا رفیع در سریال گیلدخت و درگذشت پدربزرگ مهسا طهماسبی بازیگر سریال برف بی صدا می بارد.

همسر مجری مشهور کشورمان که به عنوان گریمور در عرصه هنر فعالیت دارد تصاویری از یک روز زیبا در کنار فرزندش را منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری اینستاگرام بازیگران با تصویری از یاسمن شاه حسینی و پسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

یاسمن شاه حسینی و پسرش

یاسمن شاه حسینی همسر پدرام کریمی در گفتگویی درباره نحوه آشنایی و ازدواج شان می گوید: من با هماهنگی سید جواد هاشمی برای دیدن دوستم شهرزاد کمال زاده به پشت صحنه دارا و ندار رفتم و در آنجا پدرام را دیدم که داشت برای یک پلان که قرار بود بازی کند گریم می شد، او را در آینه گریم دیدم.

آن تصویر تا دو سال و نیم در ذهنم ماند تا موقع فیلمبرداری خنده بازار که خودم مجری گریم آن بودم، در آنجا پدرام را دوباره دیدم و حسی مرا مدام مجبور به کنجکاوی درباره او می کرد. از یکی از دوستانم پرسیدم ایشان بازیگر هستند؟

او گفت نه او از نویسندگان است که قرار است خودش یک پلان بازی داشته باشد. تا متوجه شدم یکی از نویسندگان کار هستند دل را به دریا زدم و رفتم به او آشناییت قبلی دادم که شما را در پروژه دارا و ندار دیده ام. این گونه بود که آشنا شدیم.

یاسمن شاه حسینی و پسرشیاسمن شاه حسینی و پسرش

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از میترا رفیع ، نیوشا ضیغمی ، نازنین کیوانی ، داریوش فرضیایی ، ژیلا صادقی ، الهام پاوه نژاد ، مهشید جوادی ، نسیم ا دبی ، داریوش سلیمی ، یاسمن شاه حسینی ، مهسا طهماسبی ، دارا حیایی ، ستاره سادات قطبی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

میترا رفیعمیترا رفیع در گیلدخت
 نیوشا ضیغمینیوشا ضیغمی

نازنین کیوانینازنین کیوانی

داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی

یاسمن شاه حسینی و پسرش تا تولد استاد زنجانپور با مهشید جوادی مبارکژیلا صادقی

الهام پاوه نژادالهام پاوه نژاد
مهشید جوادیمهشید جوادی

نسیم ادبینسیم ادبی

داریوش سلیمیداریوش سلیمی
مهسا طهماسبیمهسا طهماسبی

دارا حیاییدارا حیایی
یاسمن شاه حسینی و پسرش تا تولد استاد زنجانپور با مهشید جوادی مبارکستاره سادات قطبی و فرزندش

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده