جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جشن تولد فلور نظری تا پدر الهام طهموری و خواهر شبنم قلی خانی

اشتراک:
فلور نظری چهره ها
از جشن تولد فلور نظری در آلمان با نگین معتضدی و همسرش تا الهام طهموری و یادی از پدر درگذشته اش و خواهر شبنم قلی خانی با بازیگران سریال روزی روزگاری مریخ و فیلم جدید سامان صفاری بازیگر سرجوخه ...

بازیگر پیشکسوت کشورمان تصویری از جشن زادروزش در آلمان را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران مشهور با تصاویری از جشن تولد فلور نظری را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد فلور نظری

فلور نظری متولد ۱۳۴۷ در لاهیجان است. وی فارغ التحصیل رشته مدیریت دولتی است و متأهل و دارای یک فرزند پسر به نام شروین می باشد. او فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۷۹ با فیلم هزاران زن مثل من آغاز کرد.

وی دوره های بایگری را زیر نظر اساتیدی مانند محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است. شروع فعالیت بازیگری فلور نظری از سال ۱۳۷۵ بود.

تو در سینما نیز فعالیت های زیادی دارد و در سال ۱۳۷۹ با فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس اولین گام فردا در سینما برداشت و بازیگرانی هم چون مهناز افشار و ایرج راد بهرام رادان هم بازی شد سپس در فیلم های تب و ازدواج صورتی و رویای خیس و پست دل ها و بچه های ابدی و تسویه حساب های دیگر گام های خود را برداشت.

جشن تولد فلور نظریجشن تولد فلور نظری

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از فلور نظری ، الهام طهموری ، شبنم قلی خانی ، لیلا برخوداری ، نگین معتضدی ، میترا رفیع ، الهام پاوه نژاد ، داریوش سلیمی ، سام درخشانی ، سامان صفاری ، مهرداد صدیقیان و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

الهام طهموریپدر الهام طهموری

شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی در کنار خواهرش

لیلا برخوداریلیلا برخوداری
نگین معتضدینگین معتضدی و همسرش

جشن تولد فلور نظری تا پدر الهام طهموری و خواهر شبنم قلی خانیمیترا رفیع در گیلدخت
جشن تولد فلور نظریجشن تولد فلور نظری و تبریک یکی از شاگردانش
الهام پاوه نژاد الهام پاوه نژاد و زنده یاد امین تارخ
 داریوش سلیمی داریوش سلیمی

سام درخشانیسام درخشانی و بازیگران روزی روزگاری مریخ

سامان صفاریسامان صفاری
مهرداد صدیقیانمهرداد صدیقیان در پوست شیر

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس